50 bin tlye kadar senetle kredi imkanı

Acil nakit ihtiyaçlarımız karşısında ilk aklımıza gelen yerler banka olur. Evet yanlış bir algı değil ama bankalar tahmin ettiğiniz kadar kolay kredi vermiyor. İlk olarak belirlenen şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi puanınız düşük olmayacak geçmiş dönem tüm ödemelerinizi düzenli yapıyor olmalısınız.

Eğer aksi bir durum söz konusu olur ve hakkınızda yasal takip başlatılır ise maalesef ilgili başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Buna ek olarak aylık geliriniz ve SSK prim ödeme düzeni de bankalar için oldukça önemli.

Bu şartları yerine getirmiyorsanız ve banka kredinize onay vermiyor ise bu kredi fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Maksimum 50 bin TL’ye kadar kredi alabilir ve banka kredisinde de olduğu gibi belirli bir faiz oranında aylık vadeler de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Soru: Nasıl bu garanti verebiliyorsunuz?

Cevap: Bankalar kredi notunuz düşük olduğu için kredi vermezler. Bu banka puanınızı hızlı yükseltebilmek için yapılabilecek bazı işlemler vardır. Firmamız tarafından bunlar uygulanarak hızlı bir şekilde kredi almanız sağlanır. Örneğin önceki borçlarınız kapanması ve mevduat hesabınıza yüksek miktarlarda paranın giriş çıkışı gibi işlemlerde notunuz çabuk yükselmektedir. Kredi onayı alana kadar notunu yükseltecek bu uygulamaları yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir