Abdi ibrahim iş başvurusu

”En büyükler, en iyilerle çalışır” sloganıyla en iyileri arayan Abdi İbrahim personel alımı yapmaktadır. Çalışanlarında bağlılığa önem veren Abdi İbrahim çalışma şartlarını hem çalışan kem şirket çıkarları arasında dengeleyerek, iş devamlılığı, sürekliliği açısından sürekli çalışabilcek uzun soluklu çalışanlar arayan Abdi İbrahim çalışan memnuniyetini öncelikli tutmaktadır.

Şirketine bağlılık politikasını benimseyebilecek, dönemsel, geçici değil; sürekli iş arayanlar şirketin resmi sitesi olan www.abdiibrahim.com.tr adresini ziyaret ederek İnsan Kaynakları bölümünden iş başvurusunda bulunabilirler.
Abdi İbrahim’de çalışmak isteyenler için şu anda büyük çoğunluğu istanbul olmak üzere İzmir, Ankara ve Bursa’da da alımlar yapılmaktadır. Genel başvuruların yanı sıra şirket tarafından bildirilen açık olan pozisyonlar; finansal analist, filo yönetim uzmanı, güvenlik görevlisi, kalite kontrol teknisyeni, üretim mühendisi-elemanı, iş sağlığı ve işçi güvenliği uzmanı, üst düzey yönetici asistanı, product manager, makine bakım teknisyeni, tıbbi tanıtım temsilcisi, kilit müşteri yöneticisi, insan kaynakları operasyon elemanı-engelli, engelli personel genel alımı.
Aranan nitelikleri pozisyona göre belirleen şirket genel olarak yoğun çalışma temposuna, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli bulunmayan önlisans/lisans mezunu, ikna yeteneği ve iletişim yetileri güçlü çalışma arkadaşları aramaktadır.

Temel nitelikleri sağlayan ve iş arayan adaylar firmanın sitesinden detaylı bilgi alabilir, başvurularını gerçekleştirebilirler. Sizlerde kolayca ulaşılabilmek ve bilgi alışverişinde bulunmak için yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Abdi ibrahim iş başvurusu
  1. kasım özcan dedi ki:

    mrb 10 yıldır ecza deposunda çalışmaktayım src ve psikotrapi belgelerim var bana uygun bir pozisyonda iş arıyorum

  2. Leyla bütün dedi ki:

    pazarlama konusunda kendime güveniyorum şehir fark etmez

  3. havva avcı dedi ki:

    Pazarlama konusunda kendime guveniyorum istanbul ici fark etmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir