Acil kredi başvurusu yapmak istiyorum

Sayfamıza geldiğiniz için mutlu olacaksınız. Acil nakit ihtiyaçlarınız içinacil kredi başvurusu yapmak istiyorum” diyenlerdenseniz sizin için bir araştırma yaptık. Günümüzde artık para biriktirerek ihtiyaçlarımızı karşılamak istemiyoruz, isteklerimize hemen ulaşmak istiyoruz, bu nedenle hep krediyle yaşar bir duruma geldik. Acil olarak nakit ihtiyacınız varsa acil kredi başvurularınızı internet üzerinden, sms yoluyla, telefon bankacılığıyla ya da bir banka şubesine uğrayarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse krediniz olumlu sonuçlanacaktır.

Her bankanın web sayfasında online kredi başvurusu yapabilmeniz için bir bölüm bulunmaktadır. Burada TC bilgilerinizi girdiğinizde 5 dk içinde kredi başvuru sonucunuzu alabilirsiniz. Burada olumlu sonucunu almanız kredi tutarının hemen hesabınıza geçişini sağlamaz. Kredi başvuru belgelerinizi en yakın banka şubesine iletmeniz gerekir. Sonrasında kredi tutarını hesabınıza yatırır banka.

acil-kredi-verenler

acil-kredi-verenler

Cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada da TC numaranız, istediğiniz kredi tutarı, vade ve aylık gelir bilgilerinizi girerek bankanın kısa mesaj koduna başvuruda bulunabilirsiniz. 5 dk. İçinde kredinizin olumlu ya da olumsuz sonucu kısa mesaj olarak cep telefonunuza gelecektir. Burada da yine kredi başvuru belgelerinizi şubeye teslim etmeniz gerekir.

Kredi skorunuza bankalardan kredi alabilmektesiniz. Düşük puanı olan kimseler için ayrıca kredi kampanyaları düzenleyen bankalarda mevcuttur. Normalde bireyler bunu bilmediği için bankalara sıklıkla kredi başvurusunda bulunmakta ver geçen gün notları çok başvuru yaptıkları için daha çok düşmektedir. Bu yüzden FİBABANKA v.b bir kaç banka düşük kredi notunun nedenlerine bakarak kredi verme işlemini gerçekleştirmektedir.

Örneğin. Sizin borçlarınız var kredi veya kredi kartı borçları ve bunları geciktirdiğiniz için bankalardan notunuz düştü ve 1000 puanınız var. Ama o kadar çok değişik bankalara başvuruda bulundunuz ki puanınız düştü 700 e artık hiç alamayacaksınız kredi. İşte böyle bir durumda profesyonel olarak alacağınız destekle durumunuzda düzeltme yapılarak kredi alabilirsiniz. Bütün bu yollar için http://www.acilkredi.gen.tr üzerinden güvenli mail iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

2 comments on “Acil kredi başvurusu yapmak istiyorum
  1. volkan keskin dedi ki:

    50.000 tl lazım ilgilenenler acil dönüş yapsın

  2. yasemin dedi ki:

    acil 3000 tl ye ihtiyacım var gelirim var ödeyebilirim nakite şıkıştım lütfen acil cevap bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir