Afyon İş Arayanlar

Afyonkarahisar  iş arayanlar buradan tamamen ücretsiz olarak ilanlarını bırakabilirler. Sitemizde diğer sitelerden farklı olarak herhangi bir üyelik mecburiyeti yoktur. Yapmanız gereken tek şek aşağıda yer alan yorum kısmına bilgilerinizi doğru şekilde girip, özelliklerinizi ver aradığınız işi belirterek kayıt olmanız. Sizinle irtibata geçmek isteyenler doğrudan verdiğiniz telefon numaralarından sizinle temas kuracağı için lütfen iletişim bilgilerinizin doğruluğunden emin olunuz. Siz iş değilde eleman arayışı içerisindeyseniz  is-arayanlar.net adresinden ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Eğer verilen ilanlar içerisinde sizin aradığınız kriterlere uyan bir ilan bulununyorsa  irtibat kurmak için ilan sahibinin vermiş olduğu ilgili telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Verilen ilanların sorumluluğu  ilan veren katılımcıların kendi şahıslarına aittir.

Ayrıca hem iş aramak hemde kendinizi geliştirmek istiyorsanız Afyonkarahisar İşsizler Derneği tarafından açılan ücretsiz kurslara katılıp sertifika alabilirsiniz. Afyonkarahisar İşsizler Derneği ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bu kurslar büyük ilgi görmekte. Başvurular halen devam etmekte olup derslere kısa süre icerinde başlanacaktır.  -kat işleri arıyorum

afyon bolvadinliyim ve afyonda ikamet etmekteyim, evliyim ve 3 çocuk babasıyım. İmam Hatip lisesi mezunuyum. Her türlü yapabileceğim temizlik, katçılık gibi işler arıyorum. İşin yatılı olması tercihimdir. Çok acil işe ihtiyacım var. Bir an önce benimle iletişime gecerseniz çok memnun olurum.

iletişim bilgilerim:

cep telefonum: 0546 9473437

afyonda sekreterlik işi arıyorum

Afyon merkezde ikamet etmekteyim. Sekreterlik icin gerekli olan bilgisayar sertifikam var.  Afyon merkezde yer alan ciddi ve kaliteli bir firmada iyi bir kariyer yapmak ve kendimi bu alanada geliştirmek isityorum.

 

İrtibat bilgilerim:

tel:05466252166

enzilha_21@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir