Akedaş Borç Sorgulama

Akedaş 1997 yıllarında Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde birçok enerji anonim şirketi tarafından kurulmuştur. Adıyaman’ın birçok ilçesinde şubesi bulunmaktadır.

Akedaş müşterili profilinizi belirleyerek indirimli fiyat teklifleri sunmaktadır. Akedaş müşterisi olduktan sonra elektrik kalitesinde azalma ya da kesinti olmaz. Akedaş abonesi olabilmek için 444 46 02 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da www.akedas.com.tr adresinden belirtilen adrese mail atabilirsiniz. Akedaş abonesiyseniz borç sorgulama işinizi de internetten kolayca yapabilirsiniz. Akedaş resmi internet sitesine girdikten sonra sol üst köşede borç sorgulama butonuna tıklayarak ilgili alana yönlendiriliyorsunuz. Ardından işletme kodu, abone numarası ve güvenlik numarasını yazdıktan sonra borç sorgulamanız yapılmakta ve tarafınıza aktarılmaktadır. Ayrıca sağ alt köşede yer alan canlı destek kısmına da tıklayarak işleminizi yaparken yardım alabilirsiniz.

Misyonunu Her zaman müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara en güvenli hizmeti sunmak ve çocuklarımızın geleceğine sürdürülebilir bir değer katmaktır şeklinde belirleyen Akedaş üye olarak indirimli tarifelerden yararlanabilir ve günün her saatinde internet üzerinden borçlarınızı da sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir