Anadolu Sigorta İş Başvurusu

1925 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatı ile kurulan sektörünün öncüsü ilk milli sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta işe alım yapacaktır.

Siz de bu köklü ve prestijli şirkette kariyer yapmak, kariyerinize yön vermek isterseniz ilgili alana başvurabilirsiniz. Genel alım ve başvurular dışında şu an personel ihtiyacı gösterdiği pozisyon; hasar inceleme yetkilisi.

Sigorta şirketlerinin sigorta kapsamlarını düşündüğümüzde en yaygın ödeme ve sigorta kapsamları araç üzerine olmaktadır. Deprem, hırsızlık, yangın, doğal afet gibi kapsamlar, araç kazalarına göre  daha az tespit gerektirmektedir. Hem sigortalıyı hem de şirketi mağdur etmemek adına hasar tespit durumları ve sorumluluğu oldukça fazladır. Bu bağlamda Anadolu Sigorta tercihen deneyimli araç hasar inceleme yetkilileri aramaktadır. İlan hasar inceleme yetkilileri üzerine verilmiş olup bizim araç hasralarına yoğunlaşmış olmamızın nedeni; ilgili personeller şirketin Oto Hasar Müdürlüğü’nde görevlendirilecektir.

Görev tanımlarında dahilinde sigortalılar tarafından gelen tazminat ve ödeme taleplerinin incelenmesi ve sonuçlandırılmasında ki tüm süreçleri yerine getirebilmek, şirket değer ve kültğrleri çerçevesinde sorumluluk alabilmesidir.

 Adaylarda aranan nitelikler; 2 yıllık meslek yüksekokullarının sigortacılık bölümü mezunu olmak, etkin MS Office ve internet kullanabilir olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak. Belirtilen özellikleri taşıyan T.C vatandaşı, 28 yaşını doldurmamış adaylar başvurularını firmanın ilan vermiş olduğu siteler aracılığıyla gerçekleştirebileceklerdir.
Şirketin resmi web sitesinden online başvuruda bulunmak isteyen adaylar için web sitesi adresi http://www.anadolusigorta.com.tr dir. Detaylı bilgi almak için ilgili adresi ziyaret edebilir ve yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir