2018 Ocak Sonu Yeni Krediler Başladı Tefeci Aramayın Bize Ulaşın

2018 yılı Ocak ayı sonu gelen geri ödemeler ışığında yeni kredi pozisyonları açılmıştır. Öncelikli Ankara olmak üzere krediler verilecektir.

Paraya ihtiyacınız var ve “tefeci arıyorum Ankara”şeklinde ilanlara bakıyorsanız  yazımızı okuyunuz.Tefecilik nedir, kimler tefecilik yaparlar, tefeci adresleri ve tefeci telefon numaraları ile ilgili aradığınız her şeyi yazımızın içerisinde bulabileceksiniz. Özellikle Ankarada tefeci adresleri ve kimler olduğu ile ilgili ayrıntılı bilgilere de ulaşabileceksiniz.

Tefeci nedir? Tefecilik, kişilerin mevcut paralarını bankaya yatırarak ya da diğer yatırım araçları ile değerlendirerek para kazanmak yerine, acil nakte ihtiyacı olup da kimseden ya da kurumdan para bulamayanlara faizle vererek değerlendirirler. Bu işlem aynı zamanda kara para aklamak olarak da geçmektedir. Yani, tefecilerin sizlere verdikleri paraların hangi yasa dışı işten kazanıldığını bilemezsiniz. Doğal olarak da başınızın bu ticaretten zora girmeyeceğini kimse garanti edemez. Elbette ki, birinden borç para almak suç değildir. Fakat, yasa dışı bir işten kazanılmış parayı borç olarak almanız size sıkıntı yaratabilir. Tefecilik yapanlar, yasa dışı işlerle de uğraşanlardır. Ancak yine de aralarında nakit parası çok olan esnaflar da bulunuyor.

Tefeci adresleri Ankara; tefecilik yapanların aslında belli bir adresleri bulunmuyor. Daha doğrusu, tefecilik yaptıklarına dair belirgin bir adresleri yoktur. Genel olarak esnaflar ve araba galerisi olanlar bu işlerler uğraşırlar. Kuyumcular, beyaz eşya dükkanları bulunanlar, tekel bayileri ve oto galerisi bulunanlar bu işlerle daha fazla uğraşılar. Elbette bu direkt gidip her esnaftan para istemek anlamına gelmemektedir. Başınıza iş açılabilir ya da direk sorduğunuzda bu işlerle uğraşsalar bile güvenmedikleri için yardımcı olmayacaklardır. Aracı bulmanız önemli.

İnternet ortamında çok fazla bu tarz ilanları görebilirsiniz. Ankarada, Çankaya, Keçiören, Sincan, Etimesgut, Gölbaşı, Yenimahalle tefeci ilanlarına internetten ulaşabilirsiniz.

Tefeci telefon numaraları Ankara; tefecilerin numaralarını bulmak da adreslerini bulmakla aynıdır. Yani ya aracınız olmalı ya da internette ya da otobüs duraklarındaki ilanlardan bu kişilere ulaşabilirsiniz. Bu konuda da şöyle bir uyarıyı dikkate almalısınız. Tefeciler ile çalışmak her ne kadar sıkıntılı bir iş olsa da, internette bulduğunuz ve ulaştığınız herkes de tefeci değildir. Büyük çoğunluğu dolandırıcıdırlar. Adres, telefon, Tc  kimlik numarası gibi bilgilerinizi, internetten bulduğunuz ya da telefonla konuştuğunuz kişiler ile paylaşmaktan çekinmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir