Antares İş Başvurusu

Antares Alış Veriş Merkezi adını aldığı samanyolundaki yıldız gibi parlamaya devam ediyor. 2008 yılında kapılarını ilk defa müşterilerine açan alış veriş merkezi aynı zamanda ülkemizde hizmet vermekte olan alış veriş merkezleri arasında en büyük alana sahip alış veriş merkezlerinden  biridir. Ayrıca Antares Alış Veriş Merkezi bünyesinde yer alan İş Kulesi ise 24 kat üzerine kurulu olan ofisleri ile yeni bir iş merkezi olmaya adaydır. AFM sinemalarının hizmet verdiği sinema salonları ise daha önce hiç bir yerde yaşamadığınız sinema izleme zevkini size garanti etmektedir. Çok geniş bir cadde üzerinde hizmet vermekte olan Antares Alış Veriş Merkezi ulaşım açısındanda merkezi bir konuma sahiptir. 184 mağazaya ev sahipliği yapan alış veriş merkezinde ayrıca ankara manzarasını izleyebileceğiniz yemek katıda mevcuttur. Antares alış veriş merkezi kendi internet sitesi üzerinde yer alan İnsan Kaynakları sayfasından Genel İş Başvurularını kabul etmekte ve açılan pozisyonlarda bu veri tabanını kaynak olarak kullanmaktadır. İsterseniz Antares Alış Veriş Merkezi insan kaynakları sitesinden istersenizde Antares İş Başvurusu sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Genel İş Başvurusunda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Antares İş Başvurusu
 1. tülay şahin dedi ki:

  Yayınlanan ilanınıza istinaden başvurmaktayım 26 yaşındayım Demetevler de ikamet etmekteyim.Ankara tic.meslek lis.mezunuyum.9 senelik iş tecrubem var muhasebe ve sekreterlik danışma işleriyle ilgilendim.Sizin gibi bir firma ile kariyer yapmak isterim eğer mülakata çağırılırsam sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.
  İyi çalışmalar dilerim saygılarımla Tülay ŞAHİN

 2. Uğur Özbekar dedi ki:

  İlanınıza başvurmaktayım. 19 yaşındayım. Avcılar’da oturmaktayım. Avcılar Endüstri Meslek Lisesi – Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Programcılık ve web tasaarım alanında, kasiyerlik ve insan ilişkileri alanında tecrübelerim vardır. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. Teşekkürler.

 3. gamze karataş dedi ki:

  19 yasındayım . lise mezunuyum. tecrubem yok ama yapabilirim . iyi çalşımalar ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir