Asyapark AVM İş Başvurusu

Giyim, mobilya, züccaciye, spor, beyaz eşya, ev tekstili, iç giyim, bankalar, kuaför, oyun parkı, oto yıkama gibi çeşitli hizmetler sunan mağazaları ile hizmet vermekte olan Asyapark Alış Veriş Merkezi Ümraniye Dudulluda 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Asyapark Alış Veriş Merkezi Outlet mağazaları ile indirimli alış veriş yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmez adresi olmaya devam etmektedir.

Asyapark Alış Veriş Merkezi toplamda 7  kattan oluşmaktadır ve 2 katı müşteri araçları için otopark olarak düzenlenmiştir. Ümraniyede büyük bir istihdam kaynağı sağlayan Asayapark Alış Veriş Merkezi yönetim, güvenlik ve temizlik hizmetlerinde görevlendirilimek üzere personel alımında bulunmaktadır. Ayrıca genel başvurular CV havuzunda depolanmakta ve alış veriş merkezinde yer alan mağazalarda ihtiyaç duyulan açık pozisyonlar içinde değerlendirilmektedir.  Asyapark AVM İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden faydalanabilirsiniz.

0 comments on “Asyapark AVM İş Başvurusu
  1. nur ipek vardar(üniversite öğrencisi) dedi ki:

    20 yaşındayım.Adım Nur İpek Vardar İstanbul sahrayı cedid de kalıyorum fakat ümraniye merkeze yerleşeceğim.Part time iş arıyorum garsonluk ve satış elemanı olarak Samsun da çalıştım.Satış temsilciliği olan işlerde çalışabilirim part time eleman olarak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir