Atasay Kuyumculuk Mağaza Müdür Yardımcısı Arıyor

Atasay Kuyumculuk İstanbul Ataköy A Plus Alışveriş Merkezinde yer alan mağazasında mağaza müdür yardımcısı pozisyonunda görevlendirilmek üzere bayan personel aramaktadır. En az lise tercihen yüksekokul  ve üniversite mezunu olmaları, benzer pozisyonlarda en az bir yıllık iş deneyimine sahip olmaları, görevinin sorumluluklarını bilerek bu sorumlulukları yerine getirebileceğine güveni tam olan, Atasay kuyumculuk markasını en iyi şekilde temsil edebileceğine inanan, bilgisayar kullanmasını bilen ve özellikle MS Office programlarına hakim olan kişilerin iş başvurusu yapması gerekiyor.

 Atasay Kuyumculuk iş başvurusu için sayfamızın sonunda bulunan yorum bölümünden yararlanabilirsiniz. İş başvurularınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız. İş başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş yapılarak mülakat daveti gönderilecektir. İşe bir kişi alınacak olup mülakat sırasında en başarılı olan kişinin işe alımı sağlanacaktır.

0 comments on “Atasay Kuyumculuk Mağaza Müdür Yardımcısı Arıyor
 1. HATİCE dedi ki:

  23 yaşındayım lise mezunu ve açıköğretim işletme 1.sınıftayım mersinde yaşıyorum

 2. burcu sözer dedi ki:

  24 yaşındayım.ön lisans mezunuyum.özel bir okulun 4 sene sorumlu müdürlüğünü yaptım,idari işler ile ilgiliydim.sizinle çalışmak isterim.

 3. halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü dedi ki:

  5 yıllık lisans mezunuyum iletişim fakültesi halkla ilişkiler bölümü okudum.çok girişimci canavar gibi bir iletişimciyim.

 4. müdür yardımcısı dedi ki:

  4yıllık fakülte mezunuyum.bilgisayar sertifikam var.yarım dönem öğretmenlik 1,5 yıl da müdürlük yaptım.iş kariyer hedefim kendimi geliştirmek ve çalışacağım kuruma katkıda bulunmak.28n yaşındayım.istanbulda oturuyorum

 5. ilker tezcan dedi ki:

  iş başvurusuna talibim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir