Banka çağrı merkezi iş ilanları

Son yılların en trend meslekleri arasında yer alan çağrı merkezi operatörlüğü özellikle de bankalar tarafından en çok aranılan pozisyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Şu anda çağrı merkezine alım yapan bankalar arasında Finansbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Citibank gibi ülkemizin en büyük özel bankaları yer almaktadır. Bunların yanı sıra Ziraat Bankası’da Ziraat Bankası Ziraat Yatırım olarak çağrı merkezi personel alımında bulunuyor. Bu bankalardan biri olan İş Bankası çağrı merkezi sınavında başarı olan adayları memur kategorisinde görevlendirdiği için çok büyü talep görmektedir.

İş bankası çağrı merkezi iş başvurusunda bulunabilmek için adaylarda aranılan genel nitelikler arasında 1984 yılı ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak, sağlık koşulları çalışmaya elverişli olmak ve erkek adaylar içi askerlik hizmetinin tamamlanmamış olması halinde en az 2013 yılına kadar tecil ettirmiş bulunmak yer almaktadır.

0 comments on “Banka çağrı merkezi iş ilanları
  1. okan fidan dedi ki:

    merhaba ben okan fidan.askerliğimi yaptım 1985 dogumluyu.orta derecede ingilizce biliyorum.Zonguldak’ta ikamet ediyorum.zonguldak yada istanbul’un her hangi bir anadolu yakasın da açık bir pozisyonunuz varsa sizinle çalışmayı isterim. Benim deneyimlerim ve sizin de engin tecrübenizle iş sahasında daha da verimli olabilecegimizi düsünüyorum iş hayatında bir çok firmada ve bAŞKA dallarda da iş sahalarında yer aldım.05318457914 numaralı telefon numarasından bana ulasabilrsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir