Bankada Çaycı Arayanlar

İçimizde bankada çalışmak istemeyen yoktur değil mi? Gördüğümüz kadarıyla düzenli çalışma saatleri ve tatmin eder miktardaki maaşıyla hepimizin bir sefer hayalinden geçmiştir bankada çalışmak.En basit olarak güvenliği görürüz ve ona özeniriz ne rahat işi var deriz değil mi ancak birde arada çaycıları da görürüz sürekli birilerine çay götürüp getirirler. Kimi zaman üzülsek de aklımızdan işi rahat devlet memuru gibiler memurlar çıkınca onlarında işi bitiyor diye geçmiştir mutlaka.

Bankada çaycı olmak öyle sitelere ilan vermek gibi olmuyor Maalesef. Özellikle de İşkur’la bağlantılı olan yerler bunlara bankalarda dahil artık eleman alımlarını buranın üzerinden gerçekleştiriyor. Çok nadir olarak küçük yerleşim yerlerinde olan banka şubeleri bu tarz ilanlar çıkararak çaycı arıyorlar ama çoğunluğu banka ismini vermediği için gerçek olup olmadığını bilmek çok zor.

En güzeli ya bankaların kendi internet sitelerinden takip etmek yada İŞKUR üzerinden takip etmek. Bankalar da görevlendirilmek için herkes başvuru yapabilir ancak tedbirli olması gereken yerler olduğu için direk alımlar siteler üzerinden ya da gazetelerden yayınlanmaz ancak bu şekilde takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir