Bedava İlan Verme Siteleri

Çeşitli internet servis sağlayıcılarının çıkması ile oluşan rekabet ortamı en çok internet kullanıcılarına yaradı. Yaşanan rekabet ile birlikte internet servis sağlayıcı firmalar çeşitli kampanyalar ve fiyatlarda indirimler yaparak abone sayılarını artırmaya çalışmaktadırlar. Çok cazip kampanyalar ve düşük aylık ücretler ile birlikte artık evinde internet bağlantılı bilgisayarı olmayan çok az kişi kaldı. İnternetin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanlar internetin sadece oyun oynamaktan ve chatleşmekten ibaret olmadığınıda anladılar.

Artık alış veriş yapmak, haber okumak gibi çeşitli konularda kullanmanın yanında öğrenciler derslerini yapmakta ve ödev araştırmalarında, iş adamları ise ücretsiz ilan vermek ve faaliyetlerinden herkesi haberdar etmek için interneti kullanmaya başladılar. Tek bir ilan ile milyonlarca internet kullanıcısına ulaşma imkanı bulacağınız mevcut. Bu sitelerin bazıları ilan vermek için üye olma zorunluluğu getirmekte, bazılarıda iletişim adresi yazmayı yasaklamakta ve site üzerinden haberleşme zorunluluğu getirmektedir. is-basvurusu.com sitemizi diğer Bedava İlan Verme Siteleri ‘nden ayıran en önemli iki nokta budur. Sitemiz üzerinden ilan vermek yada ilanlara başvuruda bulunmak için üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır ve Bedava İlan Verme Siteleri ilanlarla iletişim ilan sahibinin belirttiği iletişim bilgileri üzerinden sağlanmaktadır.www.ilan-ver.gen.tr

0 comments on “Bedava İlan Verme Siteleri
 1. ZİRAAT MÜHENDİSİ dedi ki:

  1969 doğumlu ,Ziraat mühendisiyim ; şöför olarakta çalışabilirim.Tel -542 553 75 27
  NOt- ATAŞEHİRDE İKAMET EDİYORUM.

 2. 3000 kw 2.makinist dedi ki:

  adım-tahsin biçer 1958hataydoğumluyum
  3000-kw 2.makinistim.gemilerde iş arıyorum
  tlf-0-531-9556035

 3. Arif zerman dedi ki:

  Ek gelir Günümüzde Herkesin İhtiyacı Artık onu çalısan kesim ek gelir Elde Etmek for farkli sektörlerde internetten Kazanç Elde etmek istiyor. Onu IŞIN farkli Projesi var But. Bizdeki Proje şu an dünyada Olmayan Bir yöntemle Çalışma Hayatını sürdürüyor. Yüzde Yüz Herkesin kolayca kazanabileceği Bir ​​sistemli.Çantalı uyguluyoruz. Sİstemimizi ve Bizi incelemek for verilen Linke Tıklayın Bilgi’de Alin.
  Bizi izlemeye Devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir