Bimeks Part Time Satış Danışmanlığı İçin Üniversite Öğrencileri Arıyor….

Ülkemizin dev elektronik perakende mağaza zinciri Bimeks Part Time Satış Danışmanlığı İçin Üniversite Öğrencileri Arıyor. Bimeks’in Konya da hizmet vermekte olduğu mağazasında satış danışmanı olarak görevlendirilmek üzere haftanın belirlenen günlerinde yada belirli bir zaman diliminde görev alarak mağaza da müşteri memnuniyetini sağlayabilecek üniversite öğrencileri işe alınacak. Öğrencilere iyi bir kariyer ve öğrenimleri için maddi destek imkanı sunan Bimeks daha önce satış danışmanı olarak çalışan adaylara başvurularında öncelik tanıyor.

Eğer üniversite öğreniminize devam ederken bir yandan da kendi maddi özgürlüğünüzü elde etmek istiyorsanız, teknoloji ile aranız iyiyse, dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza özen gösteriyorsanız, ikili ilişkilerde başarılı ve güler yüzlüyseniz hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusunda bulunurken lütfen çalışmak istediğiniz gün ve saat tercihiniz var ise bunları belirtiniz.

0 comments on “Bimeks Part Time Satış Danışmanlığı İçin Üniversite Öğrencileri Arıyor….
  1. muhammet hakkı dedi ki:

    ıyı aksamlar basvurular ıcın nereye basvurmamız gerekıyor acaba
    ben 1.30 dan sonra hergun hep bosum yardımcı olursanız sevınırım

  2. şahin dedi ki:

    Ben unw.ogrencisiyim diyarbakirda okuyorum ve daha once satis danismanligi yapmisim kendime ve aileme yardimci olmak olmak icin calismak istiyorum her hafta sonlari full calisabilirm.tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir