Biz Kredinizi Çekelim Kampanyaları

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin şeklindeki kampanyaların hepsi kredi danışmanlık hizmetinin kapsamına girer. Bu kapsamda bankalardan kredi alamayan bireylerin, acil nakit ihtiyacını gidermek amaçlanır. Aynı zamanda belli bir miktarda kazanç sağlamak tabii ki. Bu bağlamda birçok kredi çekelim kampanyası vardır. Bu yazımızda biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmasının yaptığı kampanyalardan bahsedeceğiz.

  • Senetle Altın Satan Kuyumcular: Senetle altın satın aldığınızda yine bir miktar nakit paraya sahip olursunuz. Bazı kuyumcular senet karşılığında direk borç verebilirler. Bu sistem daha çok Adana gibi tarım şehirlerinde uygulanmaktadır. Fakat büyük şehirlerde de bulabileceğiniz bir hizmettir. İnternet üzerinden bu kuyumcuların adreslerine ve iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Elbette internet üzerinden alım yapabileceğiniz kuyumcular da mevcuttur. Bu kuyumculardan alacağınız altını satarak, nakit ihtiyacınızı giderirsiniz ve sıralı senet yöntemi ile geri ödemelerini kolayca yaparsınız.
  • Faturalı Hatlar Üzerinden Kredi: Bu danışmanlık hizmetinde de sizden beklenen tek koşul en az altı ay süre ile düzenli olarak ödenmiş bir faturalı hattır. Bu kapsamda hangi operatörden hizmet aldığınız önemli değildir. Eğer faturalı hatta sahip değilseniz de, bir yıl süreyle aktif olarak kullandığınız bir internet aboneliği veya sabit telefon hattı da işinizi görecektir. Bu firmalar, hattınız üzerinden cihaz alırlar. Bu cihazı satarak size kredinizi verirler. Ödemeniz faturanıza yansıtılmaktadır. Bu hizmet ile en fazla 5000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Elbette ki 5000 liraya aldığınız telefon, size 4500 gibi bir miktar para bırakacaktır. 500 lirası da komisyon olarak alınacaktır.
  • Bankalar Aracılığı ile Kredi Çekmek: Bu firmalar da yine internet siteleri üzerinden bulabileceğiniz firmalardır. Ulaştıktan sonra ister yüz yüze görüşme talep ederek, isterseniz de internet üzerinden başvuru formu doldurarak kredi talep edebilirsiniz. Eğer gelir durumunuz iyi değilse sizden daha özel şartlar arayacaklarını unutmayın. Bu firmalarda bankaları kullanarak ihtiyacınız olan parayı karşılarlar. Kredi notu yüksek olan bir kişi tarafından sizin adınıza kredi çekilir. Ve bu kredilerin ödemelerini siz yaparsınız.

Unutmayın ki bu işlemlerin yasal bir dayanağı yoktur. Bu sebeple halledebileceğiniz farklı yollar varsa bunları denemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir