Capacity AVM İş Başvurusu

İstanbulun en yoğun semtlerinden biri olan Bakırköyün merkezinde yer alan Capacity bir çok büyük inşaat firmasının ortaklığı ile kasım 2007 yılında tamamlanarak hizmete girmiştir. Lüks mağazaları ve şıklığı ile sizleri şaşırtacak olan yemek restarauntları ve farlı dizaynı sayesinde içeri adım attığınız anda kendinizi farklı bir dünyada hissedeceğiniz Capacity alış veriş merkezi bölgede ilk mağazasını açan pek çok markayada ev sahipliği yapıyor.

Seçkin müşterilere hizmet verdiğinin bilincinde olan alış veriş merkezimizde çalışan tüm personelimiz bu konuda eğitim alıyor ve kaliteli hizmet vermeleri için destek görüyorlar. Capacity alış veriş merkezimizde hizmet vermekte olan iş yerlerinin eleman ihtiyaçlarında değerlendirilmek üzere genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz Capacity AVM İş Başvurusu açılacak yeni pozisyonlarda öncelikli olarak değerlendirilecektir.

0 comments on “Capacity AVM İş Başvurusu
  1. SAVAŞ BAŞKURT dedi ki:

    15 SENEDİR GARSONLUK YAPIYORUM.EN SON VAKKO MODA MERKEZİNDE CEM HAKKONUN VİP GARSONLUĞUNU YAPTIM.MÜDÜR VE ŞEF POZİSYONLARINDA ÇALIŞTIM.ACİL İŞ ARIYORUM İLGİLENENLERİN DİKKATİNE…

  2. AZİZ GÖRGÜLÜ dedi ki:

    15 yıllık şöförüm minibüs kamyonet ve binek araç kullandım iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir