Capitol AVM İş Başvurusu

Capitol alış veriş merkezi 1993 yılında Altunizade de kurulmuştur. Türkiyenin en büyük alış veriş merkezlerinden biri olan Capitol alış veriş merkezi ayrıca her biri birbirinden şık ve konforlu 14 sinema salano ile ülkemizin en büyük sinema kompleksine sahip alış veriş merkezidir.

Alış veriş merkezleri arasında her zaman yeniliklerin ilk adresi olma başarısını gösteren Capitol alış veriş merkezi müşterilerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda kaliteli zaman geçirmeleri için gerekli olan her türlü koşulu başarı ile sağlar. Capitol Alış Veriş Merkezi mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, başvurulan pozisyona bağlı olarak değişmekle beraber asgari lise tercihen üniversite mezunu, diksiyonu düzgün, kendine güvenen ve çalışmayı seven gençlerin istihdamına önem vermektedir.

Sizlerde Capitol alış veriş merkezi ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan yorum bölümünden kendinizi ve çalışmak istediğiniz pozisyonu içeren ilan metninize iletişim bilgilerinizi ekleyerek Capitol AVM İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Capitol AVM İş Başvurusu
  1. bilal dedi ki:

    iş arıyorum

  2. mağaza elemanı dedi ki:

    19 yaşındayım lise mezunuyum iş arıyorum

  3. mağazacılık dedi ki:

    3yıllık aktif tecrübesine sahip lise mezunu insan ilişkileri iyi,güleryüzlü,gelişime ve öğrenmeye açık değişimin yenilenmekten geçtiğini bilen kendini geliştirmek ve mağazacılıkta ilerlemek isteyen şatış elemanıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir