Coca-Cola Elektrik Bakım Operatörü Arıyor

Coca-Cola Elektrik Bakım Operatörü Arıyor. Ankara lokasyonunda görevlendirilecek olan bakım operatörleri vardiyaları süresince gerçekleşebilecek arızalara anında müdahale ederek sorunun çözülmesi konusunda görev alacaklar. Arızaların yanı sıra aynı zamanda üretim hattının her türlü denetiminden ve periyodik olarak bakımından da sorumlu olacak bakım operatörleri yeni gelen makinelerinde kurulumun gerçekleştirecekler. Pozisyona başvuruda bulunmak isteyen kişilerin en az Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik/Elektronik bölümü mezunu olmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra benzer pozisyonda en az 3 yıllık iş deneyimlerinin de bulunması gerekiyor. Sistem vardiyalı olarak işlediği için vardiyalı sistemde çalışabilecek adayların başvuruları kabul ediliyor.

İş ilanı sadece erkek adayların iş başvurularına açık olmakla beraber iş başvurusunda bulunmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekiyor. İş başvurularınızı yorum bölümümüzden üyelik zorunluluğu bulunmadan kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

0 comments on “Coca-Cola Elektrik Bakım Operatörü Arıyor
  1. serkan dedi ki:

    merhaba isim serkan amasya üniversitesi elektronik bölümü mezunuyum 2yıl deneyimim var

  2. cemil dedi ki:

    elektrık uzerıne 3 yıldan fazla deneyımım var sızlerı bahcup etmıyecegıme ınanıyorum vardıyalı calısa bılırım

  3. salih dedi ki:

    mrb lar ben kırıkkale de yaşıyorum 26 yaşındayım yüksek okul elektrik bölümü mezunuyum 12 yıldır mesleğimle ilgili çalışıyorum elektrik üzerine aileden dolayı iş yerimiz var vardiyalı çalışmaya yatkınım B sınıfı ehliyetim var askerliğimi tamamladım sizinle çalışmaktan kıvanç duyarım cep 0545 733 06 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir