ÇORUM ELEMAN ARAYANLAR

Çorum Eleman Arayanlar  hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aşağıda yer alan örnek ilanlarımıza benzer içerikteki ilanlarını  girebilirler. Çorum Eleman Arayanlar, sayfamıza ilan bırakmak için üye olmanız gerekmez ve sayfamıza ilan bırakmak ücretsizdir. İlan verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ilanınıza başvurmak isteyen adaylar için size ulaşabilecekleri bir iletişim bilginizi  (telefon, faks, e-mail vb.) eklemektir. Lütfen sayfamıza eklemiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kontrol edin ve doğruluğundan emin olun.

Çorum Eleman Arayanlar  sayfamıza vermiş olduğunuz  her türlü içeriğin sorumluluğu size ait olup, eleman-arayanlar.net verilen ilanlardaki bilgilerin  eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İlanana başvurularınızı lütfen ilgili ilanda beliritilen başvuru adres ve telefonlardan yapınız.

Çiçekçiye genç eleman

Çiçekçi dükkanımızda çalışacak verilen çiçek siparişlerini yerine teslim edecek genç bay elemana ihtiyacımız vardır. İlgilenen adayların aşağıda yer alan adrese şahsen başvurmaları rica olunur.

Adres:

ÇORUMDA Gişe elemanı

Sinema gişemizde vardiyalı olarak part-time çalışacak genç bay-bayan eleman aranıyor. İlgilenen kişiler aşağıda yer alan telefon numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir