Doğan Medya / İnsan Kaynakları Stajyeri

Medyanın en güçlü markalarından biri olan Doğan Medya grubu İstanbul Avrupa yakasında yer alan İnsan Kaynakları departmanında kış dönemi için staj başvurularını kabul ediyor. Stajınızı ülkemizin en büyük medya grubunda yaparak kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak için hemen staj başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Doğan Medya Grubu insan kaynakları stajyeri olarak görev almak isteyen kişilerde aranılan genel nitelikler arasında ilk sırada üniversite öğrencisi olmak yer almaktadır. Bunun yanı sıra haftanın en az günü tam zamanlı olarak çalışabilmek, iyi düzeyde bilgisayar kullanmayı bilmek özellikle de Ms Office programlarına hakim olmak ve insan kaynakları departmanında çalışmaya istekli olmak yer almaktadır. Bu niteliklere sahip adayların yapmış oldukları iş başvuruları değerlendirilecek olup nitelikleri yeterli bulunan adaylar mülakat için davet edilecektir. Mülakat aşamasında iş başvuruları kabul edilen adaylar ücret karşılığı Doğan Medya grubunda insan kaynakları stajyeri olarak görevlendirilecektir.

0 comments on “Doğan Medya / İnsan Kaynakları Stajyeri
 1. Emine dedi ki:

  Sizinle muhasebeci olarak çalışmaktan onur duyarım.

 2. gözde çanga dedi ki:

  necipdemir radyo televizyon bölümü mezunuyum doğan medyada çalışmak üniversteyede devam etmek istiyorum bu konuda yardımcı olun lütfen 1991 doğumluyum

 3. olympos dedi ki:

  iş arıyorum

 4. olympos dedi ki:

  iş arıyorum acil arayın ltfnn

 5. olympos dedi ki:

  iş arıyrum mail atın ltfnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir