Doguş Oto İş Başvurusu

Bünyesinde çalışanlara özel sağlık sigortası, hayat sigortası, çalışanlarına vermiş olduğu D-Kart ile Doğuş Gruba ait bir çok markada indirim ve kampanyadan yararlanma şansı, öğle yemeği, servis hizmeti, hem yerel hemde dünya çapında markaların yer aldığı bir sektörde kariyer yapma yada kariyerine devam etme fırsatı, iş başvurularında başvuruda bulunan adaylar için adil ve eşit şans sunulması gibi bir çok imkan sunan Doğuş Otoda sizlerde çalışmak isterseniz hemen Doguş Oto İş Başvurusu sayfamız üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak için aşağıda yer alan yorum bölümünden kişisel bilgi ve vasıflarınızı iceren yazınıza iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

Kaporta Teknisyeniyim

Meslek lisesi çıkışlı kaporta teknisyeniyim. Meslek Lisesi mezunu olmamın yanı sıra bir çok kursa katıldım ve çeşitli sertifikalarım var. 1983 doğumluyum ve askerlik hizmetimi tamamladım. Başta İzmir olmak üzere çalışıp kendimi geliştirebileceğim bir pozisyonda görev almak isterim.

Dış İlişkiler

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Dış İlişkiler Bölümü mezunu 24 yaşında evli bayanım. Doğuş Otomotiv bünyesinde dış ilişkiler bölümünde görev almak istiyorum. İleri derecede ingilizce, orta seviyede fransızca biliyorum.

0 comments on “Doguş Oto İş Başvurusu
  1. hasbi kıymaz dedi ki:

    27 yaşındayım gazi ünüversitesi atatürk meslek yüksek okulu otomotiv bölümü mezunuyum src4 ve src2 belgelerim var ankarada ikamet etmekteyim herhangi sağlık sorunum yok askerliğimi tamaladım.

  2. süleyman çetinkaya dedi ki:

    2002-2009 yılları arasında türk silahlı kuvvetlerinde uzman çavuş olarak görev yaptım sözleşmem bittiginden dolayı ayrıldım kurumunuzda özel güvenlik müdürü,amiri,şefi olarak uygun görüldügünde görev almak istiyorum bilgisayar,dakdiloğrafi,santral,telsiz, telefon, teleks semaç jeneratör srücü belgesi b+a2 özel güvenlik kimlik kartı bulunmaktadır 5446338763

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir