Doğuş Otomotiv iş ilanları

Ülkemizin en büyük holdinglerinden biri olan Doğuş Holdinge bağlı olarak hizmet vermekte olan Doğuş Otomotiv bir çok ünlü markanın distribütörlüğünü üstlenmektedir. 

Doğuş Otomotiv personel alımlarında insan kaynaklarına yapılan iş başvurularını değerlendirmekte ve açılan pozisyonlar ile nitelikleri en fazla uyan kişiler belirlenerek mülakat aşamalarına davet edilmektedir. Doğuş Otomotiv tarafından verilen son iş ilanında Doğuş Otomotiv showroomlarında satış temsilcisi olarak görevlendirilecek bay ve / vaya bayan personel  alımında bulunacağını duyurdu. Pozisyon için iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin eğitim düzeylerinin en az üniversite mezuniyeti olması, 30 yaş ve altı olunması, otomotiv sektöründe satış temsilcisi olarak iş deneyimine sahip bulunması, sürücü belgesine sahip olunması ve aktif olarak araç kullanabilmeleri, bilgisayar kullanmayı bilmeleri özellikle de Ms Office programlarına hakim olmaları, iş başvurusunda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları şartlarını taşımaları gerekmektedir.

0 comments on “Doğuş Otomotiv iş ilanları
 1. Şifa Koçak dedi ki:

  Merhaba,

  Abant izzet baysal muhasebe bölümü mezunuyum.Atlasjet merkezde muhasebe sorumlusu olarak görev aldım.K.çekmece de ikamet etmekteyim.

 2. zeki korkmaz dedi ki:

  ismim zeki 1979 adana doğumluyum kamyon ve işmakineleri tamircisiyim yurt dışında bir çok firmalarda çalıştım şimdilik işsizim yurt dışı işi arıyorum ilgilenenler tlf numaram 05350296307

 3. hasan DEMİR dedi ki:

  1988 doğumlu 2.yıllık işletme mezunuyum.firmanızda çalışmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir