Dominos İş Başvurusu

Evlere servis yapan pizza firmaları arasında Dünya lideri olma ünvanına  sahip olan Dominos Pizza Amerika merkezli bir şirkettir. 1960 yılında kuruluş işlemleri gerçekleştirilmiş ve şu anda Dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan 65 ülkede sayıları 8.500 ‘ü aşmış şubeleri aracılığıyla hizmet veren global bir şirkettir. Ülkemizde ilk mağazasını 1996 yılında açan Dominos pizza görmüş olduğu yoğun ilgiye paralel olarak şube sayısını artırmaya başlamıştır. İstanbulda açmış olduğu şubelerden sonra Ankara, İzmir, Antalya, Dalaman, Bursa, Çorlu, Adapazarı ve İzmit gibi illerimizdede hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda bu şubelerde ve merkez ofisinde istihdam ettiği çalışan sayısı 2.000 kişiyi aşmıştır.

Türkiyede hizmet vermekte olduğu 162 şubesi bulunan Dominos işe alımı gerçekleşen adaylara  en iyi eğitimi verir ve kariyerinde yükselme şansı sunar.Sizlerde niteliklerinize ve çalışma azminize güveniyorsanız Dominos İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz.

Dominos İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünü yada Dominosun kendi internet sitesi üzerinden erişebileceğiniz Dominos İnsan Kaynakları sayfasından faydalanabilirsiniz. İşte Dominos iş ilanları:

 A2 Ehliyetli Sürücüler (Ankara) Ankara

A2 Ehliyetli Sürücüler İstanbul (Avr.)

A2 Ehliyetli Sürücüler ve Mutfakçılar Ankara

Pizza Yapım Uzmanları (Mutfak Personeli) – Çankaya Ankara

A2 Ehliyetli Sürücüler (Çankaya) Ankara

 

0 comments on “Dominos İş Başvurusu
  1. ümit hançer dedi ki:

    burger kıngten işten vardiya müdürü olarak işten ayrıldım sizinle çalışmak istiyorum geri bilgilerinizi rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir