DSİ Personeline Ek Zam

Devlet Su İşlerinde çalışan personel aynı bakanlığa bağlı olan Meteoroloji ve Orman Genel müdürlüğünde çalışan personelin ek zam alması nedeni ile harekete geçti. Aynı bakanlığa bağlı olarak çalışılmasına rağmen Devlet Su İşlerinde çalışan personele herhangi bi ek zam yapılmaması tepkilere neden oldu.

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Haydar Koçaker ise yaptığı açıklamada ek tazminat ödemesine ilişkin çalışmaların devam ettiğini ve en kısa sürede sonuçlanarak ek zammın maaşlara yansıtılmasını hedeflediklerini söyledi. Ayrıca  DSİ Personeline Ek Zam  talebinden başka kurumda çalışan bir çok kişinin görevde vekaleten bulunması ve kurum içerisinde uzun zamandır beklenen ünvan değişikliği sınavınında yapıması talepleride iletildi.

DSİ Personeline Ek Zam haberleri ile ilgili tüm gelişmeleri sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Olumlu yada olumsuz tüm gelişmeleri size aktarmaya bu sayfa üzerinden devam edeceğiz. Sizlerinde yorumlarınızla bize katkıda bulunmanızı bekliyoruz….

0 comments on “DSİ Personeline Ek Zam
  1. su. kanalizasyon dedi ki:

    fransada yasiyorum su techizati diplomam var 15 senedir meslekte calisiyorum(VEOLIA).memlekete donmek en buyuk hayalim bundan dolayi meslegim dogrultusunda DSI.icerisinde is ariyorum.saygi ve selamlar.

  2. seyfullah holep dedi ki:

    iş arıyorum mersınde 05368331806 acıl

  3. okan fidan dedi ki:

    merhaba ben okan fidan 1985 dogumluyum.askerliğimi yaptım.ingilizce biliyorum.Zonguldak’ta ikamet ediyorum.zonguldak yada istanbul’un her hangi bir anadolu yakasın da açık bir pozisyonunuz varsa sizinle çalışmayı isterim. Benim deneyimlerim ve sizin de engin tecrübenizle iş sahasında daha da verimli olabilecegimizi düsünüyorum.daha önce iş hayatında bir çok firmada ve bAŞKA dallarda da iş sahalarında yeraldım.ama bu dalda vasıfsısım.05318457914 numaralı telefon numarasından bana ulasabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir