Eleman Arayanlar Ümraniye

Sekreter / Ön Muhasebe

Ümraniyede inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz şirketimizin ofisinde görevlendirilmek üzere, tercihen ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunu olan, ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, sekreterya görevlerini yerine getirecek, telefon trafiğine hakim, dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, 700 lira+ssk ile çalışacak bayan eleman aramaktayız. Bu şartlar altında çalışmak isteyen kişilerin iş başvurularını  adresi üzerinden yollamasını rica ederiz.

Güvenlik Personeli

Güvenlik şirketimizin Ümraniye Adliyesi yakınlarında gerçekleştireceği yeni güvenlik projesinde görevlendirilmek üzere, güvenlik yaka kartına sahip olan, tercihen iş deneyimi bulunan, uzun süreli çalışmaya istekli, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, işinin sorumluluğunun farkında olan, iş ciddiyetine sahip, firmamızı başarı ile temsil edecek, 30 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenen adayların detaylı özgeçmiş bilgilerini eren198429@hotmail.com adresine yollamaları yeterlidir.

İstanbulun en büyük iş hacmine sahip bölgelerinden biri olan Ümraniye için özel olarak oluşturmuş olduğumuz Eleman Arayanlar Ümraniye sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ücretsiz olarak ve üye olmadan eleman arama ilanı verebilirsiniz. Sayfamıza vereceğiniz ilanlar için yukarıda yer alan örnek ilan metinlerimizden faydalanabilir ve benzer formatlarda ilanlar oluşturabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir