Eleman arıyorum Ankara

Ankara hızla artan nüfusu ve büyüyen iş hacmi nedeni ile her geçen gün daha yüksek istihdam sayılarına ulaşmaya devam ediyor. Güçlü sanayisinin yanı sıra her geçen gün daha artan büyük alışveriş merkezi sayıları sayesinde de ekonomisi hızla yükselen Ankara için eleman arayan işverenlerin sayısında da büyük bir artış yaşanıyor. 

Ankara ili için eleman arama ilanı vermek isteyen işverenler ve kurumlar için çok daha kısa sürede aradıkları elemanı bulmak artık mümkün. Sizler için özel oluşturmuş olduğumuz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen eleman arama ilanı verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. Yorum bölümüne ilanlarınızı bırakırken iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak yazdığınızdan emin olun. Eleman arayanların yanı sıra ayrıca Ankara da iş arayanlar da aynı şekilde yorum bölümünden iş arama ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.

sekreterlil iş ilanları için cvbilgileri@gmail.com adresine resimli cv gönderiniz.

0 comments on “Eleman arıyorum Ankara
 1. nuray dedi ki:

  hayırlı akşamlar.. ben Ankara da garantili kurum da veya özel de bana uygun Ankarada çalışabileceğim bir iş arıyorum 32 yaşındayım,işletme bölümü mezunuyum,ve uzun süredir işsizim….iş yükü ağır olmayan çalışma saatleri uygun,asgari ücretten yüksek maaşlı, haftasonu çalışmayacağım kriterlerime uygun bir iş arıyorum,,,yardımcı olursanız çok sevinirim,
  ,uygun görür yardımcı olursanız mail adresimden cevap yazabilirsiniz,sizlerden haber bekliyeceğim şimdiden çok teşekkür ederim.. saygılar..

 2. nuray dedi ki:

  nuraysargin@hotmail ( mail adresim)

 3. faruk dedi ki:

  BAYAN ELEMAN ARANIYOR GIDA DAĞITIM FİRMAMIZDA MARKETLERDE ÜRÜNLERİMİZİ RAF DÜZENLEMESİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE FATİH- TÖREKENT -ERYAMAN BÖLGESİNDE OTURAN VASIFSIZ 22 İLE 30 YAŞ ARASI NET MAAŞ+SERVİS+YEMEK İLGİLENLERİN 0541 379 75 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir