Eleman Arıyorum İzmir

İzmirde hizmet vermekte olduğumuz A tipi sigorta acentemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere, bilgisayara hakim olan ve özellikle MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, ikili ilişkilerde başarılı, güler yüzlü, işlerini düzenli olarak gerçekleştirecek organizasyon yeteneğine sahip olan, ekip çalşımasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyumlu, özverili, asgari ücret+yol+yemek imkanları ile çalışacak 35 yaşını aşmamış bayan personel aramaktayız. Başvurularınız için mail adresimiz info@ozbersigorta.com. Başvurusu uygun adaylar tarafımızdan mülakata davet edileceklerdir.

Danışma/Resepsiyon

Plazamızda yer alan merkez mobilya mağazamızın danışma bölümünde görevlendirilmek üzere yoğun olan telefon trafiğini yönetebilecek, danışmaya gelen müşterileri ilgili bölümlere aktarabilecek, güler yüzle hizmet vermeyi alışkanlık haline getirmiş olan, çalışmayı seven ve mesai saatlerine özen gösteren, tercihen santral deneyimine sahip olan, dış görünümüne özen gösteren bayan çalışan aramaktayız. İlgilenen adayların özgeçmiş bilgilerini konu bölümüne Nesrin hanım yazarak  CV lerini  selami_uzayir@mynet.com mail adresine iletmelerini rica ederiz.

İzmirde eleman arayışında olan işverenler için oluşturmuş olduğumuz Eleman Arıyorum İzmir sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden eleman arama ilanı vermek ücretsiz olup üye olma zorunluluğunuzda bulunmamaktadır. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir