Eleman Elektronik Bolu

Boluda bakım ve onarım hizmeti sunmakta olduğumuz elektronik servis bünyemizde usta ve kalfa olarak görevlendirilmek üzere asgari 2 yıllık iş deneyimine sahip olan, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, tercihen B tipi sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, 45 yaşını aşmamış, uzun süreli çalışmak isteyen bay adaylar aranmaktadır.

Ayrıca yetiştirilmek üzere deneyimli yada deneyimsiz olan 17 yaş ve üstü çırak aranmaktadır. İlgilenen adayların iş başvurusu için farukdogramaci81@hotmail.com adresine CV lerini yollamaları gerekmektedir.

Elektrik Elektronik Montaj Elemanı

21 yaşında meslek lisesi mezunu Elektrik Elektronik montaj elemanıyım. 3 yıllık iş deneyimim bulunmakta. İyi düzeyde dizgi, montaj ve lehim biliyorum. Çok yetenekli, çalışkan, dürüst, güvenilir, iş ahlakına sahip biriyim. Boluda ikamet ediyorum ve çok acil olarak iş arıyorum. B tipi ehliyetim var ve çok iyi araç kullanıyorum. İş gereği şehir dışınada çıkabilirim. Bekarım.  Mesai sorunum yoktur.

Bolu ilimizde elektrik elektronik işi yada elemanı arayan kişilerin ücretsiz olara ilan verebilecekleri Eleman Elektronik Bolu sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden ücretsiz olarak eleman arama ilanı vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilanlarınızı girmeniz yeterlidir. Lütfen sayfamızdan vermiş olduğunuz ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir