Elma Krom Ürünleri

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve düzgün fiziği ile kadınların idölü haline gelen Seda Sayanın reklamlarında oynaması ve ‘elma krom ile zayıflıyorum’ demesiyle  kelimenin tam anlamıyla gündeme bomba gibi düşen Elma Krom Kataloğu gerçekten zayıflama konusunda bir işe yarıyor mu ve sağlık açısından bir zararı varmı hala tartışma konusu.

İnternette yer alan forumlarda kullanan kimi insanlar hızlı bir şekilde kilo verdiklerini belirtirken kimi kullanıcılarda hiç kilo veremediklerini ve Elma Krom Ürünleri nedeni ile kalp sorunları yaşadıklarını belirtiyorlar. Tabiki en sağlıklı kilo verme yöntemi sağlıklı ve dengeli beslenme ile birlikte yapılan spordur ama günümüz koşullarında çalışma koşullarının ağırlığı yada kolay olanı seçmenin rahatlığı nedeni ile tercih edilen hep zayıflama ürünleri oluyor. Bu tür ürünleri alırken mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olmasına dikkat ediniz ve mutlaka kullanma kurallarına uygun olarak tüketiniz.

 Daha hızlı bir şekilde zayıflamak için belirtilen kullanma miktarını aşmayınız. Elma kromun yapısına gelirsek %100 doğal ve büyük oranda hepimizin mutfaklarında kullandığı elma sirkesinden oluşmakta. Elma sirkesinin haricinde krom, soya lesit, B vitaminleri bulunmakta.

Elma Krom Ürünleri piyasada genelde kapsül halinde satılıyor ve eczanelerde de satışı yapılıyor. Obezitenin önlenemez yükselişinin sürdüğü ülkemizde yeni bir çözüm olarak sunulan Elma Krom Ürünleri ile ilgili her türlü görüş ve düşüncenizi aşağıda yer alan yorum kısmından sayfamıza ekleyebilirisiniz.

0 comments on “Elma Krom Ürünleri
  1. feriha dedi ki:

    kesinlikle sağlık bakanlığı onaylı olan ürünleri sadece eczanlerden alın ve beyine tokluk sinyalleri gönderen ürünler yerine alli gibi çarpıntıya sebep olmayacak yağ emilimini azaltan ve sindirilmeden bir kısmını vücuttan atan ürünler kullanmayı tercih edin… günlük yaşam kalitenizden ödün vermek yerine prospektüsü dikkatle okuyup uygun davranın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir