Esbaş İşçi Alımı 2016

Ege Serbest Bölgesi’nin kısaltılmış adı olan Esbaş, 1990 yıllarında kurulmuştur. İşletmenin olduğu bölgede çok sayıda yerli yabancı firma faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük üretim bölgelerinden birisi olan Esbaş personel alımı yaparak her sene binlerce kişiye istihdam alanı yaratmaktadır. Türkiye ile birlikte dünyanın da en önde gelen endüstri merkezlerinden birisi olmayı hedefleyen Esbaş, bu vizyon ile hareket etmektedir.

Yüksek teknolojiyi üretimin her alanında kullanan, ürettiği malzemeleri genelde yurt dışına satan Esbaş, yabancı sermayeli firmaların Ege Bölgesine ve Türkiye’ye yatırım yapmasına da olanak tanımaktadır. Esbaş, personel alım ilanında mühendis ve işçi alımlarını belirtmiştir. Ayrıca Esbaş bünyesinde çalışacak olan kişilerin yurt dışında çalışma durumu da vardır. Böylece çok iyi bir kariyere sahip olma ve hayallerini gerçekleştirme şansına da sahip olunabilecektir.

Esbaş bünyesine katılmak için öncelikli olarak iş başvurusu yapmak gerekmektedir. Her kadronun aradığı şartlar farklı olabilmektedir. Kuruma başvuruda bulunmak isteyen kişilerin bu şartları öğrenmesi gerekmektedir. Diğer yandan yurt dışında çalışacak olan kişilerin herhangi bir yasal sorunu olmamalıdır.

2 comments on “Esbaş İşçi Alımı 2016
  1. Hasan kaleminali dedi ki:

    Evde priz montaji hakkında bilgi alabilirmiyim 05536339595 nolu telefondan iletisime gecebiliriz iyi gunler hayırlı calismalar

  2. İbrahim ışık dedi ki:

    Makina montaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir