Evde Ek İş İmkanları

Evde ek iş imkanları sunan firmalar her geçen gün artarken evden çalışarak para kazanmak her geçen gün kolaylaşmaktadı. Evde ek iş imkanı sunan sektörler arasında tekstil ve internet ilk sıralarda yer alırken ayrıca pazarlama sektörüde evden çalışmak istiyorum diyen kişilere pek çok iş imkanı sunmaktadır.

Evde ek iş imkanları arasında ilk sıralarda evde iplik temizleme, evde boncuk işleme ve evde nikah şekeri yapımı gibi el becerisine sahip işler yer almaktadır. Ayrıca bilgisayar kullanmayı bilen kişiler için internet editörlüğü, makale yazarlığı ve yazı yazarak para kazanmak gibi farklı iş ilanları da bulunmaktadır.

Evde ek iş arıyorum diyen kişilerin tercih ettiği bir diğer iş ise evde çocuk bakımı işidir. Evde çocuk bakımı iş ilanları sayesinde evinizde çocuk bakarak hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Evde çocuk bakımı ücretleri çocuğuna bakacağınız ailenin gelir durumuna ve sizin niteliklerinize bağlı olarak değişmektedir. Evde ek iş imkanları sizin niteliklerinize ve kapasitenize göre değişmektedir.

0 comments on “Evde Ek İş İmkanları
 1. gülşen dedi ki:

  merhabalar bende evde bilgisayar üzerinden uygun bir ek iş yapmak istiyorum..11:00-15:00 saatleri arası yapabileceğim bir iş olmasını istiyorum. teşekkürler ..

 2. Ömer dedi ki:

  Bu iş tam Eşim ve Anneme göre. Ankara da yaşıyoruz. Sizinle çalışmak isteriz. 0506 443 72 34
  Ararsanız çok seviniriz.

 3. ayşegül dedi ki:

  bende istıyorum bu işe talibim 15 kişilik ekibim var zamanında teslim edebiliriz

 4. özlem dedi ki:

  mersinde yasıyorum bende sizinle calısmak istiyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir