Evde İş İmkanı Avcılar

Günümüzde birçok evde iş seçeneği bulunuyor. Belki daha önceki yıllarda evden çalışmak bir hayaldi. Ancak artık değil. Öyle ki; şuanda Türkiye’nin bütün illerinde evinden çalışarak para kazanan sayısız kişi var. Belki siz de şuanda bu yazıyı okuyor ve bende evimden çalışmak istiyorum diyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Eğer İstanbul Avcılar’da yaşıyorsanız Evde iş imkanı Avcılar başlığımız altında iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Aynı zamanda evlere iş veren firmalar da ilanlarını yayınlayarak evden çalışmak isteyenlere ulaşabilirler. Her iki tarafta iş ilanlarını yayınlayarak birbirlerine kolayca ulaşabilirler. Sadece Avıcılar için özel olarak oluşturduğumuz sayfamız aracılığı ile hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilan verebilirler. Yalnız, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

İSTANBUL AVCILARDA EVLERE İŞ GÖNDERİLİR

İşlerimizin yoğunluğundan dolayı evlere iş verilecektir. İşimiz perde, bordür ve boncuk işi olup, bu konularda yetenekli olanlar bize ulaşsınlar.

EVLERE İŞ VERİLİR

Evlere pul ve boncuk işi verilecektir. İstanbul Avcılar’da ikamet edenler ve sürekli olarak çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler. Eli hızlı, sorumluluk sahibi, sigara kullanmayanlar tercih edilecektir. Ödemeler iş bitiminde verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir