Flo insan kaynakları

Ziylan Grup tarafından 2001 yılında kurulan ve göstermiş olduğu başarı ile her geçen gün bayi satış noktasını istikrarlı bir biçimde artırmayı başaran Flo perakende ayakkabı satış zinciridir.

Bu zincirde yerini almak isteyen kişiler 2012 yılında açılacak olan yeni pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Flo iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapılan iş başvuruları Flo insan kaynakları tarafından oluşturulan insan kaynakları havuzunda toplanılacak olup açılacak olan yeni pozisyonlarda öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Açık oluşan pozisyonlarda sistem taranacak olup nitelikleri açılan pozisyon ile örtüşen adaylara iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçilerek mülakat daveti gönderilecektir. İş başvurularınıza mutlaka ön yazı ekleyerek çalışmak istediğiniz şehir ve pozisyon tercihlerinizi belirtmeniz ve varsa daha önceki iş deneyimlerinize yer vermeniz gerekmektedir. 2011 yılında en çok alım gerçekleşen pozisyonlar arasında satış danışmanlığı ve kasiyerlik pozisyonları yer almaktadır.

0 comments on “Flo insan kaynakları
 1. burcu sözer dedi ki:

  4 sene özel bir okulun sorumlu müdürlüğünü yaptım,idari işler ile ilgiliyim çocuk gelişimi bölümü mezunuyum(önlisans)tekirdağ çerkezköy de ikamet etmekteyim.

 2. Şifa Koçak dedi ki:

  Merhaba,

  Abant izzet baysal üniversitesinden mezunum.Atlasjet merkezde muhasebe memuru olarak görev aldım.K.çekmece de ikamet etmekteyim.

 3. bengül aslı kaya dedi ki:

  10.08.1980 doğumluyum işletme fakültesi mezunuyum bandırmada ikamet etmekteyim insan kaynaklarında yada idari işlerde görev almak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir