Forum Ankara AVM İş Başvurusu

Forum Ankara Alış Veriş Merkezi bir çok firmanın outlet mağazaları aracılığı ile ankaralıları indirimli fiyatlar ile alış veriş yapmaya davet ediyor. Yıl içerisinde düzenlenen çeşitli aktiviteler, her gün değişen indirimli ürünler ve günlük fırsat ürünleri ile cazibesini artıran Forum Ankara Alış Veriş Merkezi kolay ulaşım güzergahı ve sunmuş olduğu 3.000 araçlık dev otoparkı ile Ankaranın yeni yüzü olmaya devam ediyor. Çeşitli markaların outlet mağazaları, nezih restaurant ve fast food mağazaları, sinema ve eğlence merkezleri ile zamanın su gibi akıp geçeceği Forum Ankara Alış Veriş Merkezi 2008 yılından beri müşterilerinin hizmetindedir.

Sahip olduğu iş potansiyelini nitelikli çalışanları ile desteklemekte olan Forum Ankara açılacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanı için Genel İş Başvurularını kabul etmektedir. Forum Ankara AVM İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ücretsiz olarak kendinizi ve niteliklerinizi içeren iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

0 comments on “Forum Ankara AVM İş Başvurusu
 1. güvenlik temizlik dedi ki:

  güvenlik veya temizlik işi arıyorum

 2. satış elemanı dedi ki:

  satış elemanı olmak istiyorum

 3. satış elemanı kasiyer dedi ki:

  satış elemanı kasiyer olmak istiyorum

 4. rasim dedi ki:

  19 yaşındayım satış elemanı olmak istiyorum

 5. çiğdem dedi ki:

  yaptıgınız işlem gerçekten hiç uygun değil yani iş arayanlara bu şekildemi yardımcı oluyorsunuz bi cv bile doldurtmuyorsunuz isim mail adresi çok basit buldum doğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir