Garanti Bankası / Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Garanti Bankası müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için Çağrı Merkezini her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Garanti Bankası İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında yer alan çağrı merkezlerinde müşteri temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımında bulunacağını duyurdu. 

BANKALAR İŞ İLANLARI

İş başvurUsu olumlu sonuçlanarak işe alınan kişiler Garanti Bankasının çağrı merkezinde müşterilerden gelen aramaları cevaplandıracak ve müşterilerden gelen telefon ve internet bankacılığı ile kredi kartları hakkında hizmet vermekten sorumlu olacaktır.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların sahip olmaları gereken nitelikler arasında tercihen lisans asgari ön lisans mezunu olmaları, 27 yaş sınırını aşmamış olmaları, esnek zamanlı olarak çalışabilecek olmaları, ekip içerisinde başarı ile çalışabilecek olmaları ve düzgün bir diksiyona sahip olmaları yer almaktadır. İş başvurusu hem bay hemde bayan adaylar için açık olmakla beraber bay adayların askerliklerini tamamlamalı yada en azından iki yıl tecil ettirmiş olmaları şartı bulunmaktadır.

0 comments on “Garanti Bankası / Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 1. müjde Garanti Bankası / Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi başvurusu için dedi ki:

  yaş olarak 2 yaş fazlayım ama diğer tüm niteliklere sahip olduğumu düşünüyorum asla başladığım işte mahçup olmadım kendime güveniyorum lakin yaş problem olmazsa.

 2. zerrin dedi ki:

  15.06.1981

 3. Zehra dedi ki:

  06.10.1992
  Şuan üniversiteye gidiyorum ama uygun iş bulduğum takdirde okuluma açıktan devam edip iş hayatına atılmak istiyorum.

 4. Ayşegül yıldız dedi ki:

  nasıl başvurabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir