Hayatpark İş Başvurusu

Coğrafi konumu ile geçit özelliğini taşıyan Güneşlide kurulmuş olan Hayatpark yenilik isteyen kişiler için özel olarak oluşturulmuş bir alış veriş merkezidir. Oldukça değişik tasarlanan iç  ve dış mimarisi ile hayranlık uyandıran Hayatpark kaliteli zaman geçirmek isteyen herkesi bekliyor. İş ile eğlencenin bir birine karışmış olduğu bir ortamda çalışmayı kim istemez ki?

Yoğun iş temposunda esnek çalışma saatleri ile başarılı olabileceğine inanan, kendine güvenen, kendisini çok uzun bir süre sonra bile mağazacılık sektöründe görmek isteyen, kültürlü, güler yüzlü ve çalışmaya istekli kişilerin iş başvurularını bekliyoruz. Yapmış olduğunuz genel iş başvuruları açılacak olan ilk pozisyonda öncelikli olarak değerlendirilmek üzere veri tabanımızda korunmaktadır. Nitelikleri uyan ve Hayatpark İş Başvurusu ‘nda bulunan kişiler iş görüşmesine davet edilecektir.

0 comments on “Hayatpark İş Başvurusu
  1. mikail varal dedi ki:

    Merhabalar şuan çalışmamaktayım. Fakat daha önceki çalıştığım firmalar ve referanslarım iyidir meslek ise makam şöförlük ağırlıktadır. Son dört yıl ise satın alma sorumlusu olarak çalışmaktaydım.Çalıştığım referanslar sultan ahmet adliyesi,bileşim a.ş,bjk spor kulübü,star gazetesi ve tv 24 ve futbol federasyon eski başkanı tüm yazdıklarım yerlerin makam şöförlüklerini yaptım.Son dört yıl star gazetesi ve tv 24 satınalma sorumluluğunu yapmaktaydım.

  2. yasemin karakaya dedi ki:

    Mrb.. Ben 20 yaşındayım.Lise mezunuyum.tekstilde çalıştım.polaris,flo ve bücürük te satış danışmanlığı yaptım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir