HERTZ İŞ BAŞVURUSU

8.000 lokasyonda verdiği hizmetle sektörünün öncü firmalarından olan Hertz’de kariyer imkanı başlamıştır. Hertz personel alımıyla hem istihdam sağlamakta hem de kendi gücüne güç katmayı amaçlamaktadır.
Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da araç kiralama hizmeti sağlayan Hertz; online sitesi olan www.hertz.com.tr ‘den genel başvurularına ilaveten, güncel açık pozisyonları da adayların bilgisine sunmuştur. Buna göre; İstanbul’da satış temsilcisi, şoför, idari işler-pazarlama asistanı, kurumsal satış danışmanı, oto yıkama elemanı ve kurumsal portföy yöneticisi olarak alımlar yapmaktadır. İlaveten Nevşehir-Ürgüp bölgesinde de dönemsel satış temsileri aramaktadır.

hertz iş ilanları- hertz personel alımları

Hertz açık pozisyonları için iyi derecede İngilizce bilen, ehliyet sahibi, aktif araç kullanan, insan ilşkileri ve iletişim yönü güçlü, planlı ve yoğun çalışmaya yatkın, en az 2 yıl olmak üzere 5 yıla kadar tecrübeli, işe alım sonrasında da öğrenmeye ve gelişime açık en az ön lisans mezunu adayların başvurularını beklemektedir.
Otomotiv, araç-kiralama sektöründe kariyer yapmak isteyen ve belirtilen özellikleri taşıyan adaylar şirketin web sitesi ve ilan verdiği siteler aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Pozisyonlara özgü aranan niteliklerle ilgilinilan detaylarından bilgi alabilir, paylaşım ve bilgi alışveri için yorumlar kısmından ietişim detaylarınızı yazabilirsiniz.

0 comments on “HERTZ İŞ BAŞVURUSU
  1. turgay dedi ki:

    istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim 23 yaşındayım bekarım sizinle çalışmayı istiyorum yardımcı olun 0531 083 45 80

  2. canser dedi ki:

    25 yaşındayım b sınıfı ehliyetim Var inşaat sektöründe çalışıyordum 8 ay kadar elektrik sektöründe şoförluk ve satış danışmanligi yaptım 05340906230

  3. bekir duman dedi ki:

    05468590660 b sınıfı ehliyet metal işleri bölümüyüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir