Kategori: “iş fırsatları”

İş Başvurusu Mail Örneği

İnternet üzerinde çok sayıda iş başvurusu maili örneği bulabilirsiniz. Bu örnek içerisinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri, bu mail örneklerinin mantığını kavramanız. Bulduğunuz örnekleri birebir yazmanız, özellikle değerli bir kuruma başvuru yapıyorsanız sıkıntı yaratacaktır. Sonuç olarak, sizin internet üzerinden yaptığınız araştırmayı, şirket yetkilileri de yapabilecektir. Bu da sizin yaratıcı olmadığınız konusunda ortalam fikir oluşturulmasına neden olabilir. (daha&helliip;)

Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.

(daha&helliip;)

Türkiye’de Olmayan İşler

Türkiye’de olmayan işler kategorisini hiç denemeye kalktınız mı? Türkiye’de olmayan iş sektörleri uzmanlar tarafından belirleniyor. Ancak bu sektörleri deneyecek kişiler bir türlü bulunmuyor. Çünkü herkes bu işlerin hayata geçirilmesini başkalarından bekliyor. 4 mevsim yaşanan ülkemizde bazı bölgelerde kış aylarında sebze yetiştiriciliği yapılabilmesi için seraların kullanılması gerekiyor. Ancak kişiler bu seralarda yetiştirdikleri ürünleri böceklere yem olduğundan şikayetçi oluyor. Kişiye özel seradaki böceklerin tespiti yapılıp bu böcekleri öldüren ilaçların yok edilmesi. (daha&helliip;)

İthalat İhracat Sorumlusu İş İlanları

Sayfamız sizlere en iyi işi ve elemanı bulmanız için oluşturulmuş olup, kendi iş ilanlarınızı yayınlamanız için hizmet vermektedir. Eğer iş veya eleman arıyorum diyorsanız İthalat İhracat sorumlusu iş ilanları başlığımız altında ücretsiz ilan verebilir, arama yapabilirsiniz. Eğer bu alanda çalışıyorsanız ve iş yada eleman arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamızda bulunan yorum bölümünden ilanlarınızı verebilir, birbirinize ulaşabilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilan vererek arama yapabilirler. İlanlarınızı istediğiniz detaylar ile oluşturduktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

(daha&helliip;)

İnternetten yazarlık yapıp para kazanın

Yazitör Starter son günlerde internette en çok rastladığımız isimlerden biri oldu.

Peki ne anlama geliyor bu yazitör starter?”Ne de tuhaf bir ismi var”dediğinizi duyar gibiyim.O zaman yazımızı sonuna kadar okuyarak bu konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istermisiniz?O zaman başlayalım.

İnternetten yazarlık yapıp para kazanmaya başlamak için tıklayın

Biliyorsunuz ki teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok insan evde oturarak internet üzerinden para kazanıyor.İnternetten para kazanma yöntemleri ise o kadar çok ki.Ancak bugün size yazitör starter ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.Belki duymuşsunuzdur yazı yazarak para kazanmak diye birşey.Belki okudunuz ama hiç ilginizi çekmedi.Ancak yazı yazarakk gerçekten para kazanıldığını üstüne basarak söylesem? (daha&helliip;)

Yazı Yazarak Para Kazanmak 2013

Evden Yazı Yazma işi ile ilgilenmek isteyenler Yazitör Starter adı verilen eğitim setini hemen edinmelidirler.Yazitör Sayesinde edinilen bilgiyle evden yazı yazma işi yapabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak herksin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Bu yazitör Hakkında detaylı bilgiye makale yazarak para kazanmak sayfasından ulaşabilirsiniz

NASIL MI?

Yazitör Nedir? (daha&helliip;)

İŞ ARAYAN BAYANLAR

İş arayan bayanlar iş ilanları sayfası… Türkiye’nin her yerinde verilen bayan eleman arayanlar iş ilanları.

İş ilanı veren sektörler sadece erkek eleman değil aynı zamanda bayan eleman ihtiyacı da duyuyor. Bayanların iş bulabileceği yerler arasında tekstil, satış departmanı, güvenlik, temsilcilikler, yemek firmaları, bakıcılıklar ve daha ismini sayamadığımız birçok alan mevcut. Çoğu sektör artık bay veya bayan ayrımı yapmıyor. Bu yüzden de bayanların çalışabileceği birçok alan mevcut. Siz de sayfamızda verilen bu ilanlara başvuru yapabileceğiniz gibi kendi iş ilanınızı da verebilirsiniz.  (daha&helliip;)

Adidas Group ve Reebok 'tan Yeni İş Fırsatları

Adidas Group ve Reebok ‘tan Yeni İş Fırsatları sunuyor. Adidas Group ve Reebok İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Trabzon, Samsun, Kocaeli, Konya, Mersin, Antalya ve Ankara illeri için yeni eleman alımlarında bulunacağını açıkladı. Başvuruda bulunacak erkek adayların tamamında askerlik hizmetinin tamamlanmış olması şartı bulunuyor. Satış danışmanları için lise mezunu adayların iş başvurusu da kabul edilirken perakende sektöründe iş deneyimi olan adaylara öncelik tanınıyor. İş başvurusu için açık olan pozisyonlar ise şöyle; (daha&helliip;)

Yukar k