iş verenler sitesi

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve artık internetin her eve girmesiyle beraber günlük her ihtiyacımızı internet üzerinden karşılamaya başladık. Buna iş ve eleman arama ilanlarıda dahil oldu.

İŞ VERENLER ,Tek bir ilanla tüm ülkeye ulaşmak mümkün. Üstelik internet sitelerinin ziyaretçi sayıları oldukça fazla. İnternet üzerinden tamamiyle iş ve eleman bulmak üzere kurulan bir çok site var. Bu sitelerin geneline ilan vermek ücretsiz. Ayrıca bazı sitelerde de ilan bırakmanız için üye olmanız bile gerekmiyor. Bu tip sitelerde bıraktığınız ilanınıza başvurular yine sizin belirtmiş olduğunuz telefon yada mail adresi üzerinden gerçekleşiyor.

Evinde internet olan herkes genelde iş arayışı için interneti tercih ediyor. Çünkü internette yer alan iş verenler sitesi ilanlarına detaylı arama butonu koyarak sizin aradığınız işi görüntülemenizi sağlıyor ve buda iş arayanlar için boşa zaman harcamamak ve aradığı işi daha kolay bulmak anlamına geliyor.

İnternetteki iş ilanları ücretsiz olduğu için ilanlar daha detaylı yer alıyor ve daha açıklayıcı bilgiler içeriyor. İnternet üzerinden erişim sağlanan iş veren sitelerine örnek olarak ısbasvurusu.com , işilanları..com ,isveren.net gibi siteleri örnek gösterebileceğimiz gibi bu işi daha büyük kurumlara yapan profesyonel iş arama siteleri olan kariyer.net ve yenibiriş.com gibi sitelerde var. İş bulmak için şansınızı bu sitelerde deneyebilir ve belkide aradığınız işi bulabilirsiniz.

0 comments on “iş verenler sitesi
 1. HASAN dedi ki:

  BEN HASAN DANIŞAN 1989 DOĞUMLUYUM.ANKARA KEÇİÖRENDE OTURUYORUM. ASKERLİĞİMİ YAPTIM. ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BİLGİSAYAR DONANIM MEZUNUYUM.KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROĞRAMLAMA BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. MS Office (MS Word, Excell, Powerpoint, Outlook)
  Windows XP,Vista ,Bilgisayar Donanımı(Teknik Servis)
  E-MAİL:hasandanisan_66@hotmial CEP:05438042094

 2. elektronık mühendısı dedi ki:

  kocaeli-körfez ilçede oturuyorum.askerliğimi yaptım.ingilizce bılırım.iş arıyorum.

 3. elektronık mühendısı dedi ki:

  iş arıyoruuuuuuuuuum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir