İstanbulda Bakıcı Arayanlar

İstanbulda Bakıcı Arayanlar,Dünyanın en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbulda sizinde çocuk, bebek, hasta yada yaşlı bakımı için yardımcı bir elemana ihtiyacınız vasa aradığınız elmanı bulmak için hemen İstanbulda Bakıcı Arayanlar sayfamıza ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Ayrıca İstanbulda bakıcılık işi arayan kişilerde sayfamıza kişisel bilgi ve iletişim numaralarını yine ücretsiz olarak bırakabilirler. İstanbulda Bakıcı Arayanlar  sayfamıza ilan vermek için hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum kısmından aşağıdaki örnek ilanımızda da olduğu gibi kişisel bilgilerinizi, aradığınız elemanı ve istediğniz vasıfları yazın ve en sona da ilanınıza başvuruda bulunmak isteyecek olan kişilerin size ulaşabileceği iletişim numaralarınızı de ekleyerek kayıt edin. İlanlarınız diğer sitelerin aksine mail onayı beklemez ve sayfamızda siz kayıt ettiğiniz anda yayınlanmaya başlar ve herkes tarafından görülür.

İstanbul-Esenlerde çocuk bakıcısı aranıyor

Evimizde 1,5 yaşındaki çocuğumuza bakacak, 17-30 yaş aralığında esenlerde oturan hafta içi 08,30-17,00 saatleri arasında uygun fiyatla çocuğumuza bakacak bayan eleman aramaktayız. Yüksek bir ücret ödeyemeyeceğimiz için uygun ücretle çalışmak isteyen adayların kişisel bilgilerini, doğum yerlerini ve eğitim durumlarını da içeren bilgileri ile birliktem mail adresime yollamalarını rica ediyorum. Lütfen maillerinize çalışmak istediğiniz ücretide mutlaka yazın. Mail adresim; kemalon@gmail.com

0 comments on “İstanbulda Bakıcı Arayanlar
  1. srodoplu dedi ki:

    Erenköy’de oturuyorz. 6 yaşında oğlumuz bu sene okula başlıyor. Sabah servise verecek akşam servisten alacak biz gelene kadar oğlumla güzel vakit geçirecek birini arıyoruz.
    Arada kalan zamanda evin toparlanması hafta 1 kez temizlik yapılması ütü çamaşır bulaşık ve yemek konusunda yardımcı olmasını istiyorum.
    Yatılı ve tam zamanlı olabilir. Evi yakın olur ise kalan zamanda evine de gidebilir. Hafta sonu izinli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir