İstanbuldan Borç Veriyoruz

İstanbul’da borç para arıyorsanız öncelikle  https://www.borcpara.org/ adresinden gerekli bilgileri edinerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve krediye ihtiyacınız varsa bu durum hiç problem edilecek bir durum değildir. İstanbul finansal anlamda seçeneklerin bol olduğu bir şehirdir. Aynı zamanda da birçok kredi firması hemen hemen her semtte işlem yapmakta ve hizmet vermektedir. Bu nedenle ister Avrupa Yakasında olun isterseniz de Anadolu Yakasında, her türlü işleminiz kolayca yapılacaktır.

Tüm bu düzenlemelere rağmen de ödeme yapamazsak bu aşamada banka durumumuzu Merkez Bankası’na bildirecektir. Eğer ödeme yapmadığımız bilgisi Merkez Bankası’na iletilir ise adı geçen bu bankanın düzenlediği kara listeye girmiş oluruz. Kara listeye girmenin sonucu ise beş yıl süre ile hiçbir bankanın kredi ve kredi kartı taleplerimize olumlu cevap verememesidir. Kara listeye girdikten sonra da ödemelerimizi yapmazsak bundan sonraki süreç var olan tüm banka hesaplarımıza bloke konmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir