Jeunesse Üyelik TÜRKİYE UÇUYOR

Son zamanların adından en çok söz ettiren firması olmayı başaran ev sunmakta olduğu gençlik ve sağlık ürünleri ile oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Jeunesse adlı firma kendisi ile çalışıp bu başarıya ortak olarak iş arkadaşları ya da başka bir deyiş ile bireysel satış temsilcileri aramaktadır. Bu kapsamda biz de söz konusu olanaktan faydalanarak kazanç elde etmek isteyen kişilere fikir olması ve yol göstermesi amacı ile Jeunesse üyelik sisteminden bahsedeceğiz.

Jeunesse Üyeliği Nasıl Yapılır?

Not: kayıt olurken sponsor1 yazarak direkt üye olabilirsiniz.

Eğer siz de bahsi geçen bu firma adına bireysel satış temsilciği yaparak para kazanmak ve ilerleyen zamanlarda da kendi işinizi kurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet sitesi üzerinden üyelik oluşturmaktır. Bunun için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. İlk olarak söz konusu olan internet sitesine giriş yapmak amacı ile  whats up üzerinden yazabilirsiniz.
  2. Bu sayfa üzerinden yapmanız gereken ise üyelik işlemlerini başlatmak için gerekli olan “işimi kuruyorum” sekmesine tıklamaktır. Bu sekmeyi sayfanın en altında sağ tarafta bulabilirsiniz.
  3. Bu aşamadan sonra ise açılacak olan yeni sayfada size bu siteyi tavsiye eden kullanıcının adını girmelisiniz.
  4. Daha sonra da yeni bir sayfa açılacak ve üyelik işlemlerinizi tamamlamanız için gerekli olan bilgileri talep edecektir.

Jeunesse Üyelerine Sunulan Olanaklar

Söz konusu olan bu firmanın ülkemizde bu denli rağbet görmesinin en temel sebebi ile bireysel satış temsilcilerine sunmakta oldukları imkanlardır. Öyle ki, dilerseniz ek iş olanağı olarak kullanabileceğiniz bu sistem yine sizin isteğiniz doğrultusunda dünya çapında satışlar yapma ve kendi işinizi kurma olanağı da sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bireysel satış temsilcilerine son derece esnek bir çalışma sistemi sunmaktadırlar. Satabileceğiniz ürünleri tercih etmek ve kendinize göre bir satış planı hazırlamak size oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Üstelik gerek satacağınız ürünler gerekse de satış sistemi ile alacağınız eğitimler sayesinde başarınıza başarı katabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey yazımızın başında da belirttiğimiz üzere üyeliğinizi oluşturmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir