Kanyon İş Başvurusu

Kanyon Alış Veriş Merkezi E5 ve TEM otoyollarına kolay bir ulaşım noktasında bulunması nedeni ile tercih edilmektedir. Eczacıbaşı ve İş Gayrimenkul ortaklığı ile kurulan Kanyon Alış Veriş Merkezi 4 kata yayılmış bulunan 160 mağazası ile 37.500 metrekareye yayılan bir alış veriş kompleksidir.

Kanyon Alış Veriş Merkezinin 9 sinema salonu ve bir sağlık ve spor kulübü bulunmaktadır. Alış veriş merkezi kapılarını her gün sabah 10:00 da açmakta akşam  22:00 saatine kadar müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir.

 Ayrıca 26 kat üzerine yerleşmiş olan ve her türlü konfora sahip ev ve ofisleri bulunmaktadır. Kanyonda yer alan değerli markaların şubelerinde görev almak isterseniz Kanyon İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Genel iş başvurusunda bulunmak içen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden kişisel niteliklerinizi ve görev almak istediğiniz pozisyonu belirten başvurunuza iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.  

0 comments on “Kanyon İş Başvurusu
 1. Hilmi KARABULUT dedi ki:

  Sayın İlgili,

  Şirketinizde oluşan Üst Düzey Yönetici pozisyonları ( Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Direktör vb. ) için görüşmek isterim. Kısa özgeçmişim aşağıda belirtilmiştir ve İngilizce CV im ektedir.

  1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olduktan ve 1995 yılında ABD deki University of Delaware Ekonomi Fakültesinde Yüksek Lisansımı tamamladıktan sonra özgeçmişimde belirttiğim SABANCI Holding’e bağlı ADVANSA SASA firmasında 15 yıl çalıştım. Ancak son amirimle anlaşamamamdan dolayı şirket ile çalışmamı sonlandırma kararını almak zorunda kaldım. Mevcut durumda kendi işimi yapmaktayım ve bu arada Kurumsal bir firmada Üst Düzey Yönetici pozisyonunda iş aramaktayım. Çalışma başarılarım ile ilgili bilgiyi CV’imde referans olarak belirttiğim Yönetici Arkadaşlarımdan alabilirsiniz.

  Benim Yönetici olarak farkımı ortaya koyan eğitim ve çalışma tecrübelerim özet olarak aşağıda belirtilmiştir. Sonuç olarak, ekteki özgeçmişimin çalışığım şirkete ve şahsıma faydalı olabilecek şekilde değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görülmesi durumunda daha detaylı bilgi vermek için görüşmek isterim.

  Daha önceki maaşımı da gözönüne alarak ortalama 10.000 TL/ay net maaş almak istemekteyim ( işin niteliğine ve sağlanan diğer olanaklara göre ücret tartışılabilir ).

  Bana hilmi2252@hotmail.com adresinden veya 05322512309/05079260024 nolu cep telefonlarından ulaşabilirsiniz.

  Eğitim ve Deneyimler;
  1- Ortaokul, Liseyi İngilizce ağırlıklı okullarda tamamlamak, İngilizce eğitimi ve yüksek lisans dolayısıyla ABD de yaklaşık 3 sene bulunmak ve ayrıca 2000 – 2010 yılları arasında DUPONT ekibinden yabancılarla çalışma sonucunda çok ileri derecede İngilizce Konuşma ve yazma yetkinliğine sahip olmak.
  2- ABD de University of Delaware de Ekonomi dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamak.
  3- SABANCI Holding’in Yönetici Programı ile ADVANSA SASA firmasına seçilmek ve çalışmaya başlamak. Bu çalışma sırasında ilk 2 yıl verilen 14 adet Yönetici eğitimlerini tamamlamak.
  4- SABANCI Holding’in en büyük firmalarından biri olan ADVANSA SASA firmasında 8 yılı Müdür olmak üzere toplam 15 yıl çalışmış olmak.
  5- 2000 – 2004 yılları arasında ADVANSA SASA’nın DUPONT firması ile % 50-50 ortak olması dolayısıyla uzun yıllar DUPONT firmasında Yönetici olarak çalışma deneyimine sahip olmak. 2005 yılından sonra DUPONT firmasının payını da SABANCI HOLDING satın alarak tüm firmanın sahibi olmuştur.
  6- Bu firmada özellikle Üretim, Yardımcı İşletmeler, Enerji Yönetimi, Bakım, Tank Sahaları vb. farklı bölümlerde 8 yıl Müdür seviyesinde yöneticilik yapmak.
  7- Bu firmada İşletme ve Bakım Müdürlüğü görevi sebebiyle Mali Tabloların Hazırlanması ve Analizi, Bütçe Hazırlanması ve Kontrolü, Üretim Planlaması, Satın alma, Kalite Güvence Sistemi ( ISO 9001:2000 ), İş Güvenliği, Proses Güvenliği vb. konularında tecrübe kazanmak.
  8- Ayrı bir saha olan İskenderun bölgesindeki Tank Sahası Müdürlüğü sebebiyle mevcut görevlerime ek olarak Ambar Yönetimi, Güvenlik Ekibi Yönetimi, Sosyal Tesis Yönetimi vb. konularda tecrübe kazanmak.
  9- Uzun yıllar boyunca çok sayıda yeni işletme yatırımı yapıldığından ve mevcut işletmelerde yeni projeler yürütüldüğünden dolayı Proje Yönetiminde tecrübe kazanmak.
  10- ENERJISA ile Elektrik ve Buhar Hizmet Sözleşmesi, ARTENIUS firması ile Yardımcı İşletmeler Tedarik Hizmet Sözleşmesi, BOTAŞ ile Doğal Gaz Kullanım Sözleşmesi, Atık Pet Geri Kazanma Kiralama Sözleşmesi, Tank Kiralaması Sözleşmeleri, İskenderun Tank Sahası Atıkların Toplanması, Depolanması ve Elden Çıkarılması için YAKAMOZ firması ile Hizmet Sözleşmesi vb. çok sayıda sözleşme hazırlanmasında Yönetici olarak tecrübe kazanmak.
  11- Eğitim ve çalışma hayatı sonucunda 6-Sigma Proje Yönetimi ve İstatistiksel Proses Yönetimi konularında tecrübe kazanmak.
  12- Bu çalışma sırasında 110 – 230 arasında kişiden oluşan büyük ekipleri yönetmek.
  13- Yıllık ortalama 100.000.000 TL lik bir Bütçenin Hazırlanılması ve Kontrolünden sorumlu olmak.
  14- ADVANSA SASA ve DUPONT ortaklığı sırasında Avrupa’daki ve Türkiye’deki tesislerde İş Güvenliği ve Proses Güvenliği konularında Auditör olarak görev yapmak.
  15- 2001 -2002 yıllarında 1 yıldan fazla süre ile İngiliz Yönetim Danışmanlığı Firması CMC ile çalışarak ADVANSA SASA firmasında İşletme ve Bakım Yönetim Sistemlerini yerleştirmek ve bunun sonucunda verimin dünya standartlarının üzerine çıkarılması ( bu sistemlere örnek olarak Günlük/Aylık/Haftalık Planlama Toplantılarının düzenlenmesi, Tüm Bölümler için KPI yani Performans Göstergelerinin belirlenmesi ve takip edilmesi, FMEA-FTA-Fishbone vb. Problem Çözme Çalışmalarının düzenlenmesi ile problemlerin minimize edilmesi, SIC-SOC gibi proses izleme ve kontrol sistemlerinin yerleştirilmesi vb. )

  Saygılarımla,
  Hilmi KARABULUT

 2. mekanikci dedi ki:

  KİŞİSEL BİLGİLER

  Soyadı:
  AKÇAM
  Adı:
  İRFAN
  Uyruğu:
  T.C

  Ev adresi:
  MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAH ASLAN SOK NO:15 ŞİŞLİ İST

  Telefon:
  0537 303 77 31
  Doğum Yeri:
  İSTANBUL Doğum Tarihi:
  29.01.1981

  Askerlik Durumu:
  TAMAMLANDI
  Medeni Hali:
  BEKAR

  ÖĞRENİM DURUMU

  Okulun Adı Yeri
  Başlangıç / Mezuniyet
  Mezuniyet Dalı
  Ünvanı
  Özel Notlar

  ŞİŞLİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ METAL İŞLERİ
  1995/1998
  METAL İŞLERİ
  (ELEKTRİK ARK KAYNAĞI)
  İŞ DENEYİMİ

  Çalışılan Kuruluşun Adı ve Yeri
  Görev
  Başlangıç / Bitiş Tarihi
  Ayrılma Nedeni
  A PLUS AVM MEKANİK TEKNİSYENİ 2009-2011 MAAŞ DÜŞÜKLÜĞÜ

  DÜNYA YAPI İNŞAAT TEKNİSYEN 2005-2009
  KRİZ
  GRUP TESİSAT TEKNİSYEN 2002-2005
  SÖZLEŞME BİTİŞİ
  REFERANSLAR (BİLGİ VEREBİLECEK, AKRABA OLMAYAN KİŞİLER)

  Adı Soyadı
  Tanışma Süresi
  Görevi
  Telefon
  İş Adresi

  FERHAT ZENGİN
  10 AY
  TEKNİK MÜDÜR
  0533 646 53 82
  A PLUS AVM

  SERVET KALKAN
  10AY
  ELEKTİRİK ŞEF
  0544 277 91 20
  A PLUS AVM

  YUSUF SAYIN
  5 YIL DÜNYA YAPI İŞLETME SAHİBİ
  0532 272 20 83
  DÜNYA YAPI

  ERDİNÇ BAHADIR
  15YIL
  OLİVİUM AVM
  0532 277 79 62
  OTOMASYON OPERATÖRÜ

  SAĞLIK DURUMU

  Geçirmiş olduğunuz önemli hastalıklar
  BULUNMAMAKTADIR

  Şu anda sağlık durumunuzda belirtmeniz gereken özel bir durum var mı ?

  BULUNMAMAKTADIR

  DİĞER BİLGİLER

  Oto Ehliyetiniz Var mı?
  VAR

  Sigara İçiyor musunuz?
  HAYIR
  Başvurduğunuz Pozisyon: İKLİMLENDİRME OTOMASYON MEKANİK ,TEKNİK BAKIM ONARIM
  İşe Başlayabileceğiniz Tarih:
  HEMEN

  Yukarıdaki Bilgiler Tarafımdan Doğru ve Eksiksiz Olarak Doldurulmuştur.

  Adı Soyadı
  Tarih
  İmza

  İRFAN AKÇAM

  ……../……./2011

 3. SERVET SUR dedi ki:

  daha önce güvenlik görevlisi olarak kanyon avmde çalıştım.ancak istemeyen se beplerden dolayı ist den ayrıldım.tekrar aynı pozisyonda çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir