Karadeniz Gazetesi İş Başvurusu

Yayın hayatında 30. yılına girmeye hazırlanan Karadeniz Gazetesi ülkemizde basılan 3. en büyük yerel gazete ünvanına sahiptir. Tek-Art Holdingin basın sektöründe faaliyet gösteren güçlü kalesi konumundadır. Karadeniz bölgesinin 8 ili ile birlikte ülkemizde büyük illerimizde de ilgi ile takip edilmekte ve bir çok abonesin bulunmaktadır. İlk olarak haftalık gazete olarak 1979 yılında yayın hayatına başlamış ve bir yıl sonra 1980 yılında gördüğü yoğun ilgi ile beraber günlük gazete olarak basılmaya devam edilmiştir.  Karadeniz Gazetesi bölge halkının nabzını tutmakta, ihtiyaçlarını dile getirmekte aynı zamanda ulusal gündemide okuyucularına duyuran çok yönlü bir gazetedir.

Karadeniz Gazetesinde çalışmak ve basın sektöründeki kariyerinize yerel bir gazetede şekil vermek isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Karadeniz Gazetesi İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Karadeniz Gazetesi İş Başvurusu için lütfen iletişim bilgilerinizide eklemeyi unutmayınız. Genel Başvurularınız açılacak pozisyonlar için değerlendirilecektir.

0 comments on “Karadeniz Gazetesi İş Başvurusu
  1. hüseyin yavuz dedi ki:

    merhabalar elektırık elektronıknıkcıyım iş arıyorum

  2. ali dedi ki:

    kalorifer belgem var kapcılık işi arıyorum asgari ucretete calışırım boya ve tamirat işleride yabarım işsizim evliyim bu işe cok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun sayın trabzonlu yöneticilerin yardımınız bekliyorum cep 0539 793 2380

  3. tekstil dedi ki:

    merhaba ünüversite mezunuyum tekstil ile ilgili iş arıyorum ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir