Kasiyer Arayan Mağazalar

Mağazacılık sektörünün olmazsa olmazlarından olan kasiyer iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kasiyer arayan mağazalar her gün yeni bir iş ilanı ile karşımıza çıkıyorlar. Eğer siz de kasiyer olarak bir mağazada çalışmak istiyorsanız sayfamız bu anlamda en doğru tercih olacaktır. Yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak oluşturabilir, aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Özellikle kasiyer arayan mağazalar ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara daha kolay ulaşabilirler. İlanlarınıza birbiriniz ile irtibata geçebilmek için iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

MAĞAZAMIZA DENEYİMLİ KASİYERLER

İstanbul Pendik’te bulunan mağazamıza deneyimli kasiyerler alınacaktır. 18-30 yaşları arasında, uyumlu, daha önce kasiyer olarak çalışmış, referans verebilecek bayan kasiyerler alınacaktır. Çalışma saatlerimiz sabah 09:00 ile 19:00 saatleri arasındadır. İzin günleri ayarlanacaktır. Ücret görüşülür.

KASİYER ALINACAK

Giyim üzerine satış yapan mağazamıza kariyer hedefleyen, dikkatli, güler yüzlü, ekip çalışmasına yatkın, özel günlerde geç saatlere kadar çalışabilecek, genç, sorumluluk sahibi kasiyer arıyoruz. Deneyim aramıyoruz. Kendine güvenenler iş başvurusu yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir