Kobilife iş başvurusu

Ekonomi ve Sanayi Dergileri Kobilife yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Sektörü olan reklam ve tanıtımda kariyer yapmak isteyen adaylar için ilan detaylarını bilgilerinize sunuyoruz.

   Reklamcılık sektörüne sağlam bir kariyerle başlangıç yapmak isteyenler ya da kariyerine yön vermek isteyenler ilgili ilana hemen başvurabilirler. Gelişen rekabet ortamları, basın- yayın kuruluşları, soyal medya ve her geçen gün daha da genişleyen iletişim kanalları sayesinde kamu kuruluşlarından, bankalara, özel şirketlerinden, bireysel kuruluşlara kadar tüm üreticiler ve hizmet verenler  fark yaratacak, ses getirecek ve akıllarda kalacak reklamlara daha fazla önem vermektedir. Bu da reklam şirketlerinin değerini arttırmakta ve bu sektörde çalışan kişileri tercih edilir kılmaktadır. Özetle reklamcılığın geleceğin işlerinden ve gelecek vaadeden sektörlerden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

   Bu sektörde emin adımlarla ilerlemek isteyenler ve de bu sektörde kariyere yeni başlayacaklar için Kobilife firması personel alımları yapmaktadır. Siz de reklam satış temsilcisi olarak çalışmak isterseniz ilgili iş başvurusunun detaylarını sizlere sunuyoruz.

Kobilife İstanbul’da çalışmak üzere genç, dinamik, 25-35 yaş aralığında, en az 2 yıllık tecrübe neticesinde müşteri portföyü olan ve geliştirebilecek olan, düzgün diksiyonlu ve görünümlü, en lise mezunu eğitim seviyesinde bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktadır.             

 Bu özelliklere sahip olduğu kadar müşteri ve insan ilişkilerinde başarılı, ikna yeteneği gelişmiş, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli iseniz ilgili lana başvurabilirsiniz. Online başvuruların yanısıra ilanla ilgili iletişim bilgisi de paylaşılmıştır firma tarafınca;

 İlgili kişi; Nurullah Aloğlu İrtibat numarası: 0212 272 22 23 olarak paylaşılmıştır.

 Sizler de ulaşılabilmek ve bilgi sahibi olmak için yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir