Koçtaş / Engelli Personel

Engelli vatandaşlarımızın da iş yaşantısına dahil olmaları için çıkarılan 4857/30 no’lu yasa gereği pek çok firma açılan yeni kadrolarında belirli sayılarda özürlü çalıştırma zorunluğunda. Bu firmalardan biri de Koçtaş. Koçtaş yeni vermiş olduğu iş ilanlarında Ankara, İzmir, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazalarında görevlendirilmek üzere engelli personeller arıyor. İş başvurusunda bulunacak kişilerde aranılan ortak özelliklerden ilki ilgili yasa gereği engelli kadrosunda çalıştırılmaya uygun bulunması. Bunun yanı sıra adayların satış yada kasa konularında deneyime sahip olmaları gerekiyor. Vardiyalı sistemde çalışan Koçtaş personelinde vardiyalı sistemde görev alabilme şartını da arıyor.

 Bu niteliklere sahipseniz Koçtaş İş Başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurularına iş gücü kaybı yüzdesi ve engellerin yazılı bulunduğu bir ön yazı ekleme zorunluluğu da bulunuyor. İş başvurularınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

0 comments on “Koçtaş / Engelli Personel
  1. murat sarıdaş dedi ki:

    slm engeliyim 60 olan ropurum var iş ömms puanım68 kpss 63 aldı lise mezunuyum.

  2. nazife dedi ki:

    %60 engelli raporum var daha önce bim a.ş. de 4 yıl çalıştım şimdide market ortamında devam etmek istiyorum teşekür eder saygılarımı sunarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir