KOTON İŞ BAŞVURUSU

Giyim sektöründe bünyesine kattığı yeni tasarım ürünlerle büyük bir atakta bulunan Koton personel alımı yapmaktadır.

  Artan müşteri sayısını ve taleplerini karşılayabilmek için Koton iş başvurularını beklemektedir. Adaylar firmanın ilan verdiği siteler aracılığıyla başvuruda bulunabileceklerdir. Aranan nitelikleri pozisyona göre değişkenlik gösteren firmanın aradığı başlıca özellikler tercihen İngilizce bilmek, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışmaya uyumlu, insan iletişimi güçlü, ikna yeteneği yüksek,ast ve üst kadrosuyla işbirlikçi, mağazacılık sektöründe deneyimli ya da sektöre yatkın, müşteri odaklı, markanın ve firmanın yüzü olabilecek şekilde firma prensiplerini benimseyebilecek olmaktır.

  Koton açık pozisyonları; part time- full time satış danışmanlığı, kasiyerlik, mağaza müdürlüğü, mağaza müdür yardımcılığı, yazılım uzmanlığı, dönemsel destek elemanlığı, merchandiser, dokuma modelistliği, model makinacılığı, bütçe sorumlusu, depo personelliği, ithalat uzmanlığı, mağaza görsel sunum sorumlusu ve ithalat uzman yardımcılığı.

   Satış danışmanlığı üzerinde ki pozisyonlarda deneyim arayan Koton’da çalışmak isteyen, tekstil-satış sektöründe kariyer yapmak, firma bünyesine katılmak isteyen adaylar başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler.

   Sizler de ulaşılabilmek ve bilgi sahibi olabilmek için yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

 

0 comments on “KOTON İŞ BAŞVURUSU
  1. Emel dedi ki:

    Çalismak istiyorum, daha once satis danismani olarak kompedan da calisti.

  2. Emel dedi ki:

    Daha once kompedanda calistim busefer surekli calismak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir