KOTON personel alımlarına başladı

Ülkemizin en büyük hazır giyim markalarından biri olan KOTON mağaza sayısını büyük bir hız ile artırmaya devam ediyor. Hem yeni açılan mağazalarda hemde hizmet vermeye devam edilen mağazalarda artan iş yükünü azaltmak için personel alımlarına başlayan Koton bir çok şehirde personel alımlarını sürdürüyor. 

Koton mağazaları tarafından iş başvurularının kabul edildiği pozisyonlar arasında mağaza müdürlüğü, müdür yardımcılığı, satış danışmanlığı, kasiyerlik ve sadece İstanbul bölgesi için geçerli olmak üzere stajerlik pozisyonları yer almaktadır. Staj başvuruları sadece yaz döneminde çalışacak adaylar için geçerli olmaktadır. İş başvurusuna açık bulunan iller arasında ise İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Kayseri, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Adana, Elazığ, Zonguldak ve Eskişehir yer almaktadır. Bu pozisyonlar için iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların özgeçmişlerine mutlaka ön yazı eklemeleri ve ön yazı kısmında mutlaka çalışmak istedikleri illeri ve pozisyonları belirtmeleri gerekmektedir.

5 comments on “KOTON personel alımlarına başladı
 1. Emine Üzeyiroğlu dedi ki:

  Muhasebeci olarak çalışmak istiyorum.

 2. bilgi işlem dedi ki:

  7 sene tarsus umut tıp hastanesi faturalandırmada çalıştım askerlik nedeniyle çıktım şu an iş arıyorum

 3. bengül aslı kaya dedi ki:

  işletme fakültesi mezunuyum bandırmada ikamet etmekteyim insan kaynakları yada idari işler bölümlerinde çalışmak isterim

 4. veysel arvas dedi ki:

  muhasebe programlarını kullanabiliyorum….

 5. aylin dedi ki:

  Magaza elamani olarak calismak istiyorum izmir bergama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir