Kuveyt Türk 200 Yeni Takım Arkadaşı Arıyor

Ülkemizin faizsiz bankacılık sektöründe ki dev finans kurumu Kuveyt Türk yeni eleman alımlarına tüm hızı ile devam ediyor. Yeni açılacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Kuveyt Türk 200 Yeni Takım Arkadaşı Arıyor. İşe alımı gerçekleşen adaylar Bireysel – İşletme, Ticari Bankacılık Satış ve Operasyon Birimlerinde Bireysel ve İşletme Bankacılığı Satış Uzman Yardımcısı, Ticari Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi olarak görevlendirilecek. Başvuruda bulunacak adaylarda aranılan ortak özellikler ise 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği yada İşletme Mühendisliği yetiştiren bölümlerinden mezun olmak, 26 yaş ve altı olmak, faizsiz bankacılık sektöründe kariyer yapmaya istekli olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek olmaları yer alıyor. Başvuruda bulunan adaylar arasında ingilizce dil bilgisi olan adaylara öncelik tanınacak. Bunun yanı sıra başvuruda bulunmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları şartı bulunuyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan yorum bölümünden iş başvurularını dilerlerse üye olmadan gerçekleştirebilirler.

0 comments on “Kuveyt Türk 200 Yeni Takım Arkadaşı Arıyor
 1. tuba yoldaş dedi ki:

  Merhaba,Kocaelide ikamet etmekteyim.iktisat bölümü 2011 mezunuyum.6 yıl gıda sektöründe yöneticilik paptım.Bankacılık sektöründe görev almak istiyorum.Fırsat tanırsanız memnun olurum.

 2. Ömer Demirok dedi ki:

  iyi günler ankarada ikamet etmekteyim işletme 4 sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmak benim için gurur ve dönüm noktasıdır saygılarımla

 3. mesut türkmen dedi ki:

  denizli de ikamet ediyorum.2010 anadolu üniv.işletme mezunuyum.4 yıl parakende ve elektronik sektöründe çalıştım.bu sektörde görev almak istiyorum.

 4. kasiyer manav şarküterihh dedi ki:

  e a2 ehliyetim vaar konyada ikamet etmekteyim ayrıca güvenlik sertifikası alcam bu pozizyonlarda degerlendirirseniz sizinle çalışmak isterim kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir